Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak néznek?

Figyelt kérdés

Az utcán a fiúk néznek meg utánam szólogatnak,(főleg ha a barátaimmal vagyok),de egyik se jön oda beszélgetni.

Fiúk miért csináljátok ezt?Lányok veletek is szokták?



2012. nov. 17. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl mert itt is 10ből 8 lány azt mondja nekik, hogy utcán ne ismerkedjenek, mert idegenekkel ők szóba sem állnak. Szerintem is helytelen ez a hozzáállás, de hát itt ezt mondják nekik.
2012. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Utcán nem igazán szokás leszólítani csajt, persze nem lehetetlen.
2012. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Halgass rám, útcán a kutya nem ismerkedik. A nők fosnak, félnek, bezárkóznak, szinte már ki van rájuk írva,hogy kuss innet! A másik meg az,hogy sok férfinak halvány lila fingja nincs róla, miről is kéne beszélgetni egy nővel, egyáltalán mit kéne hozzá szólni legelőszőr, milyen ürüggyel, ha meg szar a dumád, akkor besülsz. Az unalmas sablon pancser a sablon dumájával az meg ugye bűzlik. Sokaknak meg tele a töke ezzel, hogy a nő még azt is elvárja,hogy valami rendkívüli, extra hyper szuper dumát szerezz neki.
2012. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha nem az utcán hanem pl.:egy fagyizóban van ez?
2012. nov. 17. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Az jobb, emrt már egy zártabb közeg. Ott inkább! Utcán mindenki rohan, ezeket a szórólap oszotgatós meg kérdésfeltevős seg gfejeket se szereti szerintem senki sem, akkor az ilyen udvarolni szeretnék emberekkel mégis ki a fene állna le útcán. Szerintem senki. Jobb zárt helyen.
2012. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nn-- válasza:

istenem, ilyen kérdést... hát nyilván mert fosunk! odamenni beszélgetni? te magadnál vagy, szted ez nekünk olyan könnyű, csak úgy megy? (na meg, miről?) nézni egy fiú meg azért mert tetszel. de ha szólongat is, az olyannál inkább örülj, ha nem megy oda :)


"miért csináljuk ezt", úristen... olyan megdöbbentő volt olvasni


F


u.i., de ha 10-ből egy majd be is jön, de nem menne oda, hát menj oda te, vagy legalább hívd; sztem legtöbbünknél még egy mosoly sem elég (na jó, ha mellette vagy közel akkor talán) h "odamenjünk", csak jól érezzük magunkat tőle és utána még gondolunk rá, h "de jó lett volna odamenni hozzá" stb.

2012. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!