Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresztül néznek rajtam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresztül néznek rajtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az illető tudja, hogy szerelmes vagyok belé, és a bátyám mondta, hogy ő is szerelmes belém, de keresztül néz rajtam. Mit tegyek, hogy figyeljen rám???


Ui:Köszönöm a válaszokat!!!



2012. okt. 22. 08:31
 1/5 anonim válasza:
Nem is merem a srácot,de véleményem szerint a kiszemelt fiúnak nincs elég önbizalma ezért keresztül néz rajtad inkább,pedig ö is szeretné csak nincs elég bátorsága kezdeményezni,nyitni feléd.Érdemes lenne beszélned vele,kettesben...ha meg nem jönne össze akkor felesleges az idödet pazarolnod rá.Sok sikert.
2012. okt. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenki mindenkit szeret! Mindenki önbizalom hiányos!

Mindenki mindenkin keresztül néz!

Mindenki mindent tud!Senki sem tesz semmit!

Óriási!

Ha én valakit szeretnék megszerezni, addig teperek, amíg vagy összejön a kapcsolat, vagy ki nem dob!

Csinálj már valamit!

Mit gondolsz? Majd mi itt megoldjuk a problémádat?

Tegyél már valamit magadért!

2012. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom. Ha ő nem mer, kezdeményezhetsz te is. De ha egyikőtök sem csinál semmit, akkor egy helyben toporgás lesz és messziről figyelhetitek egymást.

Bár mondjuk azt nem értem, hogy miért néz keresztül rajtad ha szerelmes beléd. Ennyire már azért ő sem félhet egy másik embertől!

2012. okt. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Á a másodiknak azért igaza van, hasonló gondolat fogalmazódót meg bennem is. Persze ezt sok kérdéshez lehet írni. Érted most honnan tudni, minden társaság más, ezt érezni kell, nem lehet így megmondani mi miért.


Neked kell érezned, meg biztos ösztöneid mondnak is valamit, na, ennyi. Szóval csomó tényleg olyan felesleges kérdés van, már jó hogy az emberek nem ide jönnek hogy kenjék meg vajas kenyerüket.

2012. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Majd próbálok tenni valamit. Tudunk beszélgetni, egy suliba járunk.
2012. okt. 23. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!