Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok ti kerestetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok ti kerestetek már BARÁTot interneten?

Figyelt kérdés
Azt hiszem sosem volt még ekkora szükségem egy jóóóóóbarátra...
2012. nov. 17. 23:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Barát alatt digi-dugit értesz?
2012. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én gondolkodom rajta, mert a régebbi barátaimról, legalábbis a nagy részéről kiderült, hogy idióta. De neten nem lehet szerintem, nincsenek meg a közös élmények amiről el tud kezdeni az ember beszélgetni és nevetni.
2012. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
@előző: én is ezt akartam kérdezni!
2012. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem, semmi digi-dugi
2012. nov. 17. 23:39
 5/18 anonim ***** válasza:
Még egy kicsi se?
2012. nov. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
digi-dugi alatt nyomiskodást értesz?
2012. nov. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Hole Hunter ***** válasza:
Nem egy barátom van, akiket neten ismertem meg. Sőt tulajdonképp a feleségemmel is így ismerkedtem meg. Kellőképp idióták voltunk egymáshoz. :)
2012. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kérdező fiú vagy vagy lány?
2012. nov. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
lány vagyok.
2012. nov. 17. 23:48
 10/18 anonim ***** válasza:
Én innen szereztem pár BARÁTot. :) Már vannak közös élményeink (nem kell félre érteni :D ) amiken tudunk nevetni. A régi barátok nem fogadtak el olyannak amilyen vagyok. Nem tudom, hogy miért... Egyébként én nem kerestem őket, csak szimplán elkérték a facemat, msn-t, skypeot és elkezdtünk beszélgetni. Utána ez kialakult, de nem mindenkivel. Sok szép emlék köt ehhez az oldalhoz. :)
2012. nov. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!