Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tényleg bejön nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg bejön nektek a "kedves úriember" stílus?

Figyelt kérdés

szóval ez a tipikus disney herceg, vagy aladdin féle viselkedés.


Hogy a srác mindig nyugodt, mindig kedves, mindig magabiztos, ha idegeskedik akkor nem hangosan dühöng, hanem elcsendesedik. Nem ő bújik oda hozzátok, hanem ti bújtok oda hozzá, virágot hoz nektek, jelképes összegű de sokat jelentő apró ajándékokat, romantikus, de emellett kiválóan és kőkeményen végzi a dolgát (egyetemen vagy munkában) stb.


Tényleg ez volna a legjobb járható út?


2012. nov. 18. 01:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

- sokat mosolyog, stb. Sosem szól be senkinek, inkább magában tartja, vagy fel sem veszi.


Nehéz megtalálni az egyensúlyt és a szeretetet egy olyan világban ahol ennyi szemétkedő és enyhén szadista ember van :) nehéz mindenkivel kedvesnek lenni, bár ... szóval ez lenne a jó ugye?

2012. nov. 18. 01:05
 2/14 A kérdező kommentje:
Biztosan megvolt rá az oka. a művészvilágra nagyon sok ingyenélést kereső nem mondom milyen ember telepszik rá, és próbálja azt kiszipolyozni, ezzel az igazi alkotóktól veszik el az energiát. Nem mondom, hogy minden olyan ember ilyen, de ott válogatott szararcok mozognak. Tapasztalom.
2012. nov. 18. 01:09
 3/14 anonim ***** válasza:
Látom értjük egymást:D
2012. nov. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

kérdező honnan ismersz engem? :D

akkor értem már mi miatt érzem magam másik világban :D

the_sunset_limited ;)

2012. nov. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
igen, tetszik amit leirtal! de azert neha bujjon o is :)
2012. nov. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Látom, ez a téma elment kicsit. :) Nos, is-is.


Egyrészt, én nem vágyom arra, hogy egy "b.nkó" rosszfiú legyen mellettem. Nem vagyok sem submissív, sem olyan, aki folyton kihívásokat keres (bár elboldogulnék egy rosszfiúval is, szó se róla).


Másrészt viszont, keverni szokták, mivel ennek ellenére abszolút nem vagyok egy olvadozó romantikus alkat, elég határozott, logikusan gondolkozó nő vagyok és egyszerűen nem tudok mit kezdeni a túl érzelgős srácokkal. A romantikát se nagyon "értem". Tudok kötődni, fontos a másik, de inkább legyen simán kedves, aranyos, laza, odaadó és lelkileg egyszerű. Nem kell virág, bonbon, meg a sok (nekem!) "giccs"! Kicsit vadulhatunk is, kölcsönösen. Legyen kiegyensúlyozott, tudjon jönni velem, ennyi.

Ja, és én támaszkodni sem akarok rá.


Persze, egy kapcsolat bizonyos értelemben kölcsönösen támasz, fontos a bizalom, hogy számíthassunk egymásra, bla-bla...:D úgy értem, egyoldalúan nem akarom.

Oda se bújok senkihez, nem vagyok bújós típus. Gyengédebb pillanataimban jól átölelem, ennyi. :)

2012. nov. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Imádom ezf a pasi típust viszont már olyannal is volt dolgom aki csak megjátszotta magát! Azért ő is bujjon hozzám egy kicsit! És az ajándékokra nics szükség!
2012. nov. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha csak barátkozni szeretnél a lánnyal, akkor ez a megfelelő viselkedés.
2012. nov. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Barátkozni? Mert a barátok mióta vesznek virágot, meg mióta romantikáznak? :P Ismerek egy halom párt, ahol ezt csinálja a férfi, de barátot még egyet se láttam.

Igen, vannak lányok, akiknek ez a stílus jön be. És évek óta még mindig viszi nekik a virágot a barátjuk, ők meg örülnek neki. Ám ott a barát is érzelmesebb típus.

Érzelmileg egyszerűbb, vagányabb csajoknak viszont talán tényleg unalmas, ott az kell a csajnak, hogy benne legyél az őrültségeiben, mert ha nem, a haverjaival fogja őket kiélni. Például velük megy egy rock koncertre, vad buliba, ilyesmi. A vagány csajokat a romantika se érdekli annyira, inkább legyél bevállalós, ne ijedj meg, ha új dolgokat akar kipróbálni. Például domina módra ágyhoz kötözne, picit eljátszadozna veled.

2012. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%
A romantika pl. egy lánynak se jön be, hiába állítják magukról sokan az ellenkezőjét. Ha romantikusan próbálsz közeledni egy lányhoz, elég hamar a barátzónában találhatod magad.
2012. nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!