Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmék nagyon szegények,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmék nagyon szegények, mindenki leakar beszélni róla! Ugye, hogy ez nem így van?

Figyelt kérdés

Mi se vagyunk nagyon gazdagok,de jól elvagyunk szerényen is.

Megismerkedtem egy lánnyal,aki a maga természetességével egyből elbűvölt.Nagyon megtetszett,egy kávézóban futottam össze vele,és elbeszélgetünk.Meghívtam egy italra.

Kedves lány és okos, sokat tanul,hogy kitörjön a jelenlegi helyzetéből,aminek nagyon örülök!

Furcsa volt,mikor elkértem a telefonszámát,mire azt a választ kaptam,hogy nincs telefonja.Kínosan éreztem magam..Szerintem bejövök neki,mert a kávézóban kérdezte,hogy nem akarok e sétálni,persze egyből belementem.És ezután eltelt egy hét,mindennap találkoztunk a kávéházban egy megadott időpontban.Semmi mást nem vettünk csak kávét vagy teát.

Nem rég történt ez : Sétáltunk a faluban és az egyik srác akivel eddig jóba voltam ilyet mert mondani: "hogy hogy egy ilyen csóró lánnyal kavarsz?" Értitek,úgy hogy ő is ott volt velem...Mondtam,hogy velem te így nem beszélsz, többit nem is mondom,a lényeg,hogy felfogta...

De nem csak ő több barátom is,hogy miért pont ő ?

Vele imádok lenni,mert jó emberré tesz,nem voltam egy jófiú az elmúlt időkben,emelet halálosan szeretem is.

19/F


2012. nov. 18. 01:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szrd le más véleményét. Az ilyen lányok meg jobban tudnak bármi pénzben nem kifejezhető dolgot értékelni, mint más, és sokkal szorgosabbak. Ennyi
2012. nov. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez nem minden esetben de többnyire így van!
2012. nov. 18. 01:11
 3/18 anonim ***** válasza:
kivétel erősíti a szabályt(:
2012. nov. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted akkor ne adj más véleményére!Akinek nem tetszik annak foss a küszöbére azt kész!
2012. nov. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz másokkal. Te szereted, nem ők!
2012. nov. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Vagy az arcába mi?:)
2012. nov. 18. 01:14
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen,ez így van.nem az ő életük,hanem az enyém:)
2012. nov. 18. 01:15
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Becsüld meg és legyél boldog vele!Az ismerőseid meg idővel úgy is elfogadják.
2012. nov. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a leírás felidegesített... milyen primitív parasztok vannak! Arról, hogy a lány milyen anyagi helyzetben van, nem tehet, főleg nem ilyen idős korban.

Ha imádsz vele lenni, akkor szerintem itt kérdésnek helye nincs, legyél vele, másokkal meg ne foglalkozz. Írtad, hogy sokat tanul, majd kifog valami jó állást, és akkor megváltozik a helyzet.

Ne kérdezz hülyeségeket, sok sikert ;)!

2012. nov. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ahh,de jól esne most vele egy jó forró kávé:)
2012. nov. 18. 01:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!