Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Oké tudom, hogy ez még messze van, de szeretem előre beszerezni az ajándékokat. Ő amerikai és Utahban él, és 16 éves. Nincs túl sok hobbija. Egyedül a gitározás. Szeretnék neki valami ötleteset adni.És valami romantikusat, mivel nagyon ezt máskor nem nagyon tudom neki kifejezni. Ezzel sem úgy, ahogy azt élőben tenném, ha találkoznánk. De igyekszem tudatni vele hogy számomra a legfontosabb.Nagyon megköszönném ha tudnátok segíteni! :)

2012. nov. 18. 06:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
karacsonyi diszitesu gitarpengeto?:D egy cuki dobozban amit te csomagolsz es hozza egy cuppanos puszi :P remelem segitettem
2012. nov. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!