Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igénytelenség az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igénytelenség az ha nálunk vagyunk és a barátomat melegítőben várom?

Figyelt kérdés

Már volt itt párszor,és én előtte mindig úgy rendbe vágtam magam mintha az operabálba készülnék. Viszont már meguntam hogy mindig puccba vágom magam,mikor itthon vagyok kicsit feleslegesnek érzem.

18/L


2012. nov. 18. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem semennyire, otthon mi sem szoktunk kiöltözni csak kényelmesen. nyugodtan legyél abban.
2012. nov. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem igénytelenség, ha tényleg szeret akkor smink nélkül és melegítőcuccban is szeret!:) Én sem szoktam kiöltözni.
2012. nov. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szexi a melegítő :)
2012. nov. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az arany középutat szeretem: laza holmik, de szexisebb kivitelben. Egy melegítőnaci is lehet szexi. :))
2012. nov. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A melegítőt könnyebb levenni. Ha a ruhád miatt jár hozzád akkor megette a fene az egészet!

F.

2012. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem igénytelen, de én mondjuk azért inkább egy farmert vennék. De te tudod.
2012. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az a melegítő nem kopott, koszos, akkor nincs vele baj.
2012. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem igenytelen, de pl a cicanaci is kenyelmes, es szerintem szexisebb :D
2012. dec. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!