Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyenfajta igénytelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyenfajta igénytelenség nagyban közrejátszik a pártalálásban?

Figyelt kérdés
Nem festem a szememet (még szemceruzával sem), a hajamat és a körmeimet sem. De még a parfümöt sem szeretem magamon. Ennek ellenére ápolt vagyok, a ruháim is mindig tiszták, csak lány létemre nem érzem, hogy szükségem van rájuk, pedig nem vagyok fiús. Mi lehet ennek az oka?
2012. febr. 24. 22:24
1 2
 1/19 Macs1209 ***** válasza:
100%
Ez miért igénytelenség? Személy szerint jobban díjazom a természetességet, mintha valakire rárobban egy drogéria...
2012. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha szép vagy így is teljesen hanyagolható mondjuk én halok a barátnőm finom parfüm-jétől amit elalvásnál is érzek hogy a párnámon maradt :)
2012. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem igénytelenség. én sem használok parfümöt, nem festem a hajam, a szememet csak szempillaspirállal festem, és a körmeimet szoktam néha. mégis maximálisan nőies és igényes vagyok, biztosíthatlak róla. :)
2012. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Legalább otthon nem néznek betörönek a sok festéktöl.:-)

Nem akarsz képet rakni?kiváncsi lennék milyen vagy.

2012. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem kell színezned semmidet. Parfüm sem fontos. Ez így pont jó, de a szőrtelenítés az nagyon fontos!!!!
2012. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez nem igénytelenség, hanem természetes. Az lenne az igénytelenség, ha nem tisztálkodnál.
2012. febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna
2012. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Igen, így nem csak megdugni akarnak majd. Ezek szép tulajdonságok, bár egy nőies finom illat, senkinek nem árt. :)
2012. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Végre egy lány, aki nem ribancos. Én örülnék egy ilyen barátnőnek. De a parfüm azért nem árt, ha egy kicsit finom az illata. Viszont az hogy nincs rajtad festék, az nagyon nagyon jó :) Főleg ha még úgy nem-ribancosan is öltözködsz.


21f

2012. febr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj, ha nem sminkeled magad?

Persze sokaknak fogalmuk sincs, csak a végletekről.

Azt azért megtanulhatnátok, hogy a jó sminket észre sem veszed.


A parfümöt ha nem szereted az sem baj, elvégre írtad is, nem vagy büdös.

2012. febr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!