Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mit gondoltok akkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mit gondoltok akkor, ha messziről nagyon bámultok egy csajt, de ha mellettetek megy el, akkor direkt nem néztek rá?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki régóta tetszik. Régen nem jöttem be neki(legalábbis ismerősökön keresztül ez a válasz jött), de az utóbbi években láthatóan nagyon tetszettem neki. Most pár hónapja meg messziről sokszor látom, hogy figyel, de ha mellettem megy el, akkor ügyel rá, hogy nehogy rámnézzen. Még soha nem lépett, én régen már léptem felé, de akkor szemtől-szemben nem mondta meg, de úgy hallottam, hogy visszautasított. Akkor most mi van? Mit érez? Vagy érez egyáltalán valamit irántam?
2012. nov. 18. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A viselkedése alapján,szerintem félénk.
2012. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert az hogy nézne már ki ha közelről is a melledet bámulná.
2012. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szégyelős a srác. Ismerősöknek meg azt mond amit akar. Tetszel neki, de nem mer lépni feléd. Amikor te léptél akkor valószínű nem tudot mit felelni illetve zavarba jött. Próbálj meg valahogy másképp közeledni felé.
2012. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már azt, hogy a szemébe nézek, de mostanában mindig elkapja a fejét...
2012. nov. 18. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne nézz a szemébe:P Lépj oda és beszélgess vele valamiről ami nem a kettőtök visszonyáról szól.
2012. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül. Lehet hogy távolról csak azt nézi!! hogy tosztál,hogy így megváltoztál! közelről meg nem néz rád, mert továbbra sem érdekled igazán, és csak azt szeretné,hogy ne ringasd magad hiú ábrándokba , hogy esetleg valami sikerélményed is lehetne nála! Persze ez sem biztos, csak egy szerény elmélet volt...
2012. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. nov. 18. 19:59
 8/8 anonim ***** válasza:
ugyanez van velem is:DDD tuti beszari :D
2012. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!