Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mit akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mit akar?

Figyelt kérdés

Testbeszédről olvastam pár dolgot és a srácon észrevettem, hogy pont úgy áll ahogy azt leírták, hogy hogy áll egy férfi ha tetszik neki egy nő: Ujjai a farmer zsebébe akasztva ezzel felhívva figyelmét a nemiszervére...

Jeleztem neki, hogy tetszik nekem a hasa, és azóta minden találkozáskor csak úgy szórakozottan fehúzza kicsit a pólóját, és simogatja, vakargatja a hasát, vagy csak a köldökét piszkálgatja.

Nagyon jól elvagyunk sok közös van bennünk. Nem szégyel előttem mindenféle hülyéskedést latba vetni, hogy megnevetessen. Mindenféle könyvet és filmet meg akar velem ismertetni amit csak szeret.

Az biztos, hogy közeli barátnak tart, de talán többnek?


2012. nov. 14. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem szobrászati tanfolyamra akar elhívni hogy megörökíthessed a hasát az utókor számára.
2012. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!