Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha 12 éves vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki45 kérdése:

Normális ha 12 éves vagyok és már csókolóztam?

Figyelt kérdés
(Nem vagyok ettől még k*wa, sem semmi más ez csak egy csók volt)
2012. nov. 18. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
ne aggódj manapság ez a természetes :D
2012. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én 19 évesen csókolóztam először...

vannak akik pedig az esküvőn...

12 évesen korai, és van esélye, hogy később kuŸva leszel

2012. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én már elsőben is csókolóztam, bár az csak próbálkozás volt :D


Mi lenne ezzel a baj? Ha le is cumiznád akkor lenne max. gond.


17/F

2012. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én már elmúltam 20, szóval már régebben voltam 12, de én is általános suliban csókolóztam először, és nem csak én voltam így ezzel. Ilyenkor természetes, hogy kíváncsi az ember a másik nemre, aki ezt nem tudja megérteni, annak nem ártana még egy kicsit tanulnia az életkori sajátosságokról, mert ez a természetes. Egy csókban semmi sincs. Ilyenkor általában az ember nem is élvezi, hisz nem azért csinálja, amiért a felnőttek, a testi örömökért, hanem szimplán kíváncsiságból, meg azért, mert ezt látja mindenhol, hogy ezt "kell" ilyenkor csinálni. Ettől senki sem lesz k.rva, meg egyébként sem, mert csak az önértékelési gondokkal küzdő lúzer egyének hívják k.vának a lányokat. Buták az ilyen emberek.
2012. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem baj,de szerintem korai:D 15/L
2012. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem azér tkicsit korai volt, de k.rva azért nem vagy. Csak kérlek a nemi élettel várj még jó pár évet.
2012. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már,én is csókolóztam már 10 évesen,és akkor?Nem lett semmi bajom,szexuális életem is 17 évesen lett.
2012. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jajjj Istenem! :)))) Nem hiszem, hogy majd attól lesz k*rva mert csókolózott 12 évesen :))) Szerintem abból nagyobb k*rvva lesz, aki fiatal korában nem élte ki magát, és majd később akarja ezt bepótolni :P

Ám én is ekkor smároltam először :D

2012. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nincs veled semmi gond!
2012. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát én 7 évesen csókolóztam először, aztán 21 évesen másodszor :D:D
2012. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!