Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és eddig még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és eddig még csak 1x csókolóztam, de az a srác annyira jól csókolt, hogy már nagyon kivánom. A sráccal véget ért a kapcsolatunk, már töben is megakartak csókolni, de nem engedtem. Mi lesz, ha csalódom a csókjukba?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 16:42
 1/8 nielindi ***** válasza:
100%
semmi.
2012. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát...de aranyos :))) Ha csalódsz a csókjukban....erre nem lehet válaszolni!!!Nem csókolhat mindenki annyira jól :S
2012. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ugyis fogsz olyanokat találni életed során akik bénán csókolnak, vagy bénák az ágyban. puding próbája az evés. ha valaki nem jó akkor nem foglalkozol vele többet.
2012. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én így jártam. 1. barátom nagyon jól csókolt, de a többi sajnos nem. :(. mindig megrágták az alós szám, meg benyomták tövig a nyelvük, meg ilyeneket csináltak. és mikor szóltam hogy nem tetszett, megsértődtek. aztán egy idő után nem szóltam.

megszoktam az ő csókjukat is, még ha nem is voltam oda érte.

de ha szerelmes az ember, talán mindegy hogy hogy csókol a másik.


lehet az volt a baj hogy csak az 1. pasimba voltam szerelmes a többibe nem.

2012. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*alsó
2012. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha csalódsz a csókjukban, ott már tényleg nincs mit tenni, azon már csak egy penge segíthet. A többit nem mondom:DDD
2012. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Először is csókjukBAN!

Másodszor meg mi van akkor, ha csalódsz??! Semmi! Vagy megtanítod őket csókolni vagy keresel másikat!

Vagy talán leszakad a szád, ha nem lesz olyan jó a következő???

Mégis szerinted valós a félelmed??? Mert szerintem nem!

2012. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért nem irtam hogy csókjukban,mert már nem fért ki :) és másodszor meg nekem fontos,hogy valaki jól csókóljon. :)
2012. jan. 7. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!