Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többször láttam már a "létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször láttam már a "létezik még normális lány, de azok mind foglaltak" szöveget. Létezik? Vannak?

Figyelt kérdés
Ki mit ért a normális alatt?Minden normális lány "foglalt"? :)

2012. nov. 18. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Normális lány = szemüveges, könyvmoly, kissé molett

Normális lány = normál testalkatú, könyvmoly

2012. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
89%

Normális lennék, csak a normális férfiak nem szeretnek belém. :D


"Ha azt akarod, hogy érdekeld, szeress bele másba reménytelenül, ha azt, hogy elkerüljön, szeress bele." :D


Szabad lennék, de nem találok hozzám illő társat akivel egy életre szeretnénk egymással és senki mással. Most fel kéne adnom a szabadságom olyanért akivel csak azért lennénk egymásnak, hogy ne legyünk egyedül?... Nem teszem.


21/N

2012. nov. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Normális lány létezik. Normális nő nem létezik.
2012. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
szerinted a mai világban ki a normális?? szerintem senki sem az, és ez által mindenki.
2012. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A normális lány "fogalma" mindenki számára más és más.Nem vagyunk egyformák,mindenkinek más az igénye.

"Misinek" az a normális,ha egy lány visszahúzódó,halk szavú,otthonülős..stb

de "Matyinak" az a normális ha egy lány tele van élettel szeret bulizni..stb

Mondhatnám úgy is,hogy olyan mint saját maga.

Lehet,hogy rosszul gondolom,de szerintem ez így van. :D


"Minden normális lány foglalt"

Ha tényleg foglalt,akkor megvan az oka. :)


Remélem,hogy nekem is sikerül majd.. :)

20/F

2012. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Normális ember eleve nem létezik.A normalitás fogalmát a társadalom szabja meg és mindig a korral változik.Manapság az a normális,hogy a lányok többsége egy k*rva(tisztelet a kivételnek,mert szerencsére olyan is akad).

Nem mindegyik foglalt csak nem veszik észre őket,mert a legtöbb férfi a kimázolt l*tyókra figyel,akinek kint vannak a mellei és feszül a nadrág a s*ggén.

Számomra az a normális ha egy lánynak van tartása,őszinte,kedves(legalábbis velem,hogy mással hogyan viselkedik azt lesz@rom) és persze az sem árt,hogy ha nem egy műveletlen paraszt.

21/F

2012. nov. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!