Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barát zóna? Lehet több is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát zóna? Lehet több is?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kilencedikes vagyok. Van egy lány aki tetszik, és elég sokat beszélgetünk. Mondhatni jó barátok vagyunk, megosztja velem örömét, bánatát.. Van barátja, tehát a kapcsolatát nem szeretném neki elrontani, mert jó látni, hogy boldog, de én boldogabb lennék, ha enyém lehetne. Ha valamikor szakítanak, van rá esély, hogy lehet köztünk több is?


2012. nov. 19. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindennek van esélye :D hajrá!
2012. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 schocko ***** válasza:
Van. Ha netán utóbb hozzámenne, lenne valahány gyerekük, még akkor is elválhatnak egyszer...
2012. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm. Várok még válaszokat.
2012. nov. 19. 16:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Általában pont ezért nincs fiú és lány közt barátság. :) Lehet több is, de ez csak rajtatok múlik.
2012. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még írjatok légyszi.
2012. nov. 19. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
igyekezz minel tobbet adni a lanynak, lepd meg, de ne tudja meg hogy tetszel neki:) kesobb megprobalhatnad feltekennye tenni, ugy meg tudod te is tetszel-e neki..attol meg hogy van baratja, nem biztos hogy jo a kapcsolatuk, es nem bunkosag ha a lany beled szeret:)))))
2012. nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.


Én olyan helyzetben vagyok, hogy a lány nem tudja eldönteni kit szeressen; év elején belém zúgott (megint), én észrevettem (bele is szerettem), de addigra más volt a top 1-en és még a barátságunk is megromlott, alig beszélünk holott 1 éve... még pár hete is rengeteget beszélgettünk és együtt voltunk.

Szóval barát zónából ki lehet kerülni 2féle módon: vagy igent mond és boldogok vagytok, vagy nemet és akkor egyik vagy mindkét félnek fájni fog valamilyen okból.


De azért csak hajrá!!! :)

2012. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!