Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érnek valamit a feramon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érnek valamit a feramon tartalmú készítmények, illatszerek, vagy csak pénzkidobás?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
állitólag csábítanak! szerinted?
2009. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sztem igen, de még nem probáltam mert nagyon drágák
2009. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem feramon, hanem feromon. Ha hiszel benne, bármi működik, erre épül a kereskedelem jórésze:)
2009. aug. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Abszolút hülyeség.
2009. aug. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Emberi feromont tilos előállítani. A feromonos készítmények lóhúgyból, vagy görénykivonatból készítik.
2009. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ok köszi de légyszi a kérdésre válaszoljatok, és ne visszakérdezzetek, vagy ilyesmi, hanem azt modja meg valaki hogy tényleg van vmi hatása, vagy nincs.
2009. aug. 19. 16:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet egyszerű igennel, vagy nemmel eldönteni, az emberek kis része képes csak, és ők is kizárólag tudat alatt érzékelni a feromonokat, valamint mint előbb leírtam, ezek a szerek nem tartalmaznak igazi emberi feromont, ezért a hatás elenyésző, nem nagyobb, mintha lenne egy vadászgörényed, és tőle lennél pézsmaszagú, vagy még annyi sem.
2009. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ok így már értem köszi :)
2009. aug. 19. 16:21
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát van ilyen feromon parfüm...Leginkább pénzkidobás:S Semmi extra illata nincs, mondhatni, vmi haszontalan löttyO.o

Még anno kipróbáltam..Egyébként sem teljesen tiszta számomra hogy milyen hatása lehet "hasznos", mert ha valakinek egyébként nincs sikere az ellenkező nemnél, ne egy parfümtől várjon megváltást...:S

2009. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kb 2 hete a spektrumon néztem egy tv-műsort. Egy focicsapaton teszteltek különböző illatszereket.Egy nőcire fújták egyenként az illatszereket és a focista fiúknak 1-10-ig kellett pontozni.A feromon-tartalmú parfüm kapta a legtöbb pontot, úgyhogy tényleg hat.Ez tudomány.Már csak az a kérdés, hogy amit te megveszel abban valóban van e feromon, vagy csak így húznak be a csőbe, hogy feleslegesen pénzt dobj ki.
2009. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!