Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal közös megegyezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal közös megegyezés alapján, az óvszer, és a Pharmatex készítmények egyike közül választottuk ki a megfelől módszert fogamzásgátlásra. Így sem lenne elég biztonságos?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hétvégén feküdtem le a barátommal, első együtt lét előtt, használtunk Pharmatex kúpot, és óvszert egyszerre, de hogy biztosak legyünk mindenbe, a másodi együttlétnél is ugyan ezt tettük...(kúp+óvszer)

elméletileg nem volt semmi gikszer, csakhogy nem jön meg a menzeszem már 2 napja... ebből lehet nem kívánt terhesség ?


2010. dec. 15. 01:24
 1/6 anonim válasza:
100%
2 nap még nem vészes. De ha nyugodtabb leszel tőle, vegyél tesztet. Bármelyik drogériában megveheted és nem is drága. Ha túlzottan izgulsz attól is késhet.
2010. dec. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van hogy egy hetet késik, ne izgulj! Szerintem az óvszer biztonságosabb, mint a kúp, mert az csak 60% körüli védettséget nyújt. Elég ha csak óvszert használtok.

23/L

2010. dec. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Mi is használtuk mindkettőt,arra figyelj,hogy a kúp mellett lehet-e óvszert használni,mert azt tudom,hogy a hüvelytabletta az nem tesz jót az óvszer anyagának...

Az óvszer megbízhatóbb,mi csak kúpot használtunk,nődoki javaslatára,mindent betartottam,és terhes lettem...

Kérdezd meg a nőgyógyászod,mi a véleménye a kettő együtt alkalmazásáról...

Van olyan teszt pl dm-ben,rossman-ban,ami 10 napos terhességet is kimutat,elvileg,persze ezek sem biztosak mindig...elsőre lehet negatív...

Nekem a menstruációm elmaradása után kb két héttel lett pozitív a tesztem,biztonságképpen kettőt is csináltam...

nekem a tesztcsík volt halvány,de előfordulhat,hogy halványan jelenik meg a második...az nem számít,ha ott van...akkor az nagy valószínűséggel terhesség...

megnéztem a betegtájékoztatót elvileg nem írja hogy nem lehet óvszerrel együtt,de azért kérdezz rá...

Mindezek ellenére,ha nem volt semmi gond nem hinném,hogy terhes vagy...

2010. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, de még várom őket..


utolsónak:

lehet használni vele, nem károsítja az anyagot... úgyhogy még most is értetlenül állok az egész előtt... nem lenne szabad hogy baj történjen, ráadásul az utolsó menzesz óta ez volt az 1. és odafigyeltünk. mint írtam 2 gyógyszert is használtunk mert az elsőnél egy kevés az óvszer külsején maradt, ezért a másodiknál újat alkalmaztunk...

2010. dec. 15. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:
2 nap késés még igazából semmi. Teljesen feleslegesen izgulsz szerintem :)
2010. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első együttlét után lehet, hogy 1 hónapig is kimarad. Nekem pl. teljesen felborította a ciklusomat, másfél hónapig nem jött meg. Utána rendben volt minden. Bár voltak 1-2 napos csúszások. Nyugi, teljesen rendben van. :)

21/L

2010. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!