Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egy csaj nem borotválja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy csaj nem borotválja akkor ha nincs senkije?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem ezt a leborotválni dolgot.


Barátnőmet én sokszor kérem, hogy hagyja meg magán a szőrt, csak ott borotválja le, ahol nyalom. Megteszi. Valamikor meg a csupaszt kívánom.


De amint olyan helyre kell mennie, ahol orvos láthatja, azonnal levágja, mert hogy szerinte trógeres. Ezt nagyon nem értem meg...


Nem, nem gáz. Ha strandra mész azért a bikini vonalat szedd le.:)

2012. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se gáz. ha nincs senkim én sem szoktam mindig leborotválni. addig is pihenget :) azért a borotva használata irritálja a bőrt. ha pedig pasim van mint pl most egy idő után már nem gáz ha netán nem mindig vagy tök csupasz. aki ezt nem érti meg az egy bunkó ! minden nap nem lehet azért .. meg am is azért van a szőrzet hogy kevesebb baktérium jusson be.. csak elterjedt ez a borotváld meg gáz duma.. nem gáz :) de ha strandra mész akkor igen azért a bikini vonalad jó ha szép :)
2012. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha senkim nincs, nem megyek se orvoshoz, se uszodába, se strandra, akkor hagyom én is.. Amint lesz valakim és esélyes, hogy együtt leszünk leborotválom. Kapcsolat alatt, ha kell akár minden másnap..
2012. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem más kedvéért epilálok,hanem magam miatt.Most pont olyan,mint amikor egyedül voltam.Ha így érzed jól magad,ne borotváld.
2012. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül :)
2012. nov. 20. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Mégis kit zavarna?
2012. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze ha megyek strandra leszedem a bikinivonal mentén :)
2012. nov. 20. 14:52
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én leszedem akkor is. Nem egy pasi miatt vagyok igényes, hanem magam miatt. De ha neked így megfelel, trmészetesen nem gáz.
2012. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!