Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, vagy nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, vagy nő, aki szereti ha a párja bújós, szereti kimutatni a szeretetét, szeret ölelkezni, virágot, vagy valami kisebb ajándékor venni? Leginkább 19-30 éves nők válaszára vagyok kíváncsi! 21/F

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem a lányok, nők 2/3-a az ilyen típust kedveli, ha vonzódik, szereti a fiút,, férfit.

27L

2012. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én szeretném :)

nem az ajándék a lényeg, hanem a szándék

persze ne legyen nyálgép meg papucs, de

azért szerintem a férfi is emberből van és vannak érzelmei


szóval nekem bejön az ilyen tipusú pasi.

25/N

2012. nov. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
ennek kéne normálisnak lennie a pasiknál de sajnos a mai világban alig van 1-2 ilyen pasi
2012. nov. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugye nem én vegyem a virágot? Csak pontosítani akarom, Én kapom, ugye? Akkor bújok.
2012. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
1 férfi legyen kemény, magabiztos, és határozott...
2012. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
Az ilyesmit nem igénylik a nők, kivéve az ajándékokat, abból viszont inkább a drágábbakat. A többi inkább taszítja őket.
2012. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én páromnál bújósabb férfi (29 éves) szerintem nem nagyon van, és imádom :) Virágot nem szokott venni, mert nem szeretem, de meglepetés csokit vagy sört gyakran kapok :)

24/N

2012. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha ilyen egy pasi, és el is várom hogy ilyen legyen..mármint ha a barátom akar lenni.

Miért akarnék együtt lenni egy olyan pasival aki hideg, nem mutatja ki a szeretetét, soha nem lep meg semmivel, nem ölel, csókol ha teheti..., ha van olyan, aki szeretet ad, nem fél kimutatni az érzelmeit, elhalmoz mindenféle jóval? :)

2012. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van olyan nő akinek az ajándék értéke, és nem pedig a gesztus számít. Na az olyan nem is érdemel semmilyen ajándékot :) Az én párom csokit szokott nekem hozni, de pont 3 nappal ezelőtt lepett meg egy sál virággal csak úgy. Annyira örültem :) Nekem az is jól esik ha figyelmességből ha csak egy pár poharat is de elmosogat. Ez számít és nem az hogy milyen drága volt az ajándék. 24/L
2012. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szeretem hát! Az ajándék nem is olyan fontos, nem is szeretek annyira kapni, jobban szeretem inkább a közösen eltöltött perceket:) Imádom ha odabújik hozzám, hogy ölelgessem meg:) Olyan jó érzéssel tölt el, hogy érzem mennyire szeret és szüksége van rám:)
2012. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!