Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sokan lenéznek, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokan lenéznek, nem vesznek komolyan. Hogyan változtathatnék ezen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Most leszek 14 éves, és nyolcadikos vagyok.


Sokan nem vesznek komolyan, mert a legtöbb velem egykorú lányoknak nem hogy volt már kapcsolatuk, de még a szüzességüket is elvesztették. Nekem még barátom sem volt.


Viszonylag visszahúzódó, csendes, odabújós lány vagyok. Szeretek szeretni, és szeretem, ha szeretnek. Négyes-ötös tanuló vagyok, sportos.


Nem tudom, van-e olyan személy, aki ribancnak tart, mert nem hordok kihívó ruhadarabokat. Ha egy kicsit kivágottabb felsőt veszek fel, akkor mindig van rajtam sál vagy kendő. Nem hordok magassarkút (ünnepségekre van egy kb. 5-6 centis), és csak alkalmakra sminkelem magam (szájfény+szempillaspirál a max.).

Most gondoljatok rólam bármit, de kicsit maradi vagyok, és inkább az udvarias, romantikus férfiakat/fiúkat kedvelem, akiről tudom, hogy meg tud védeni.


Nem igazán foglalkozom a fiúkkal, ellentétben a tanulással. De az egyik ismerősömben megtetszett valami. Az a baj, hogy inkább a nagyhangú lányokat kedveli (és én egyáltalán nem vagyok az).


Sok közös témánk van, meg a kapcsolatunk is jó, de valahogy... nem tudom.


Velem van a baj? Túl sok filmet nézek és nagyok az elvárásaim? :(


14/L


2012. nov. 20. 16:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Majd felnősz és megtudsz mindent és okosabb is leszel remélhetőleg.

Pár év nyugi.

2012. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:

Szia!:) Én is hasonló vagyok. nem sminkelem magam, nem foglalkozom a fiúkkal és szerintem nincs veled semmi baj, ha a környezetedben ilyenek az emberek akkor arról nem te tehetsz. de ha tényleg olyan jó tanuló vagy akkor jó gimibe fognak felvenni és onnantól kezdve minden más lesz.

15/L vagyok, 10.-es. Hidd el a gimi más lesz;)

2012. nov. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu a kiírás, akkor ne szomorkodj. Csak azért vagy most szomorú és lehangolt, mert még nem mindent tapasztaltál meg. Nem tudod, milyen lesz a gimi, és nem tudod, hogy milyen lesajnálóan fogsz valószínűleg majd te gondolkozni ezekről a lányokról. És hogy örülni fogsz, hogy nem kerültél oda és szebb életed van.
2012. nov. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Előttem szóló. De egy nagy se..fej vagy hallod... " Okosabb is leszel remélhetőleg". Remélhetőleg te leszel okosabb. A kérdésedre válaszolva, nem vagy maradi, és jó hallani hogy a veled egykorúak közt van még olyan lány akit nem dugtak meg egy wc-ben buli közben. Sajnos ez a mai világ. Nem vagyok én sem öreg, 24/L vagyok, de én is 18 voltam mikor elvesztettem egy olyan fiúval akivel évekig jártam. Nem veled van a baj, és sztem ne izgulj majd kialakul, ha sok időt töltötök együtt hidd el te is "megváltozhatsz" olyan szempontból hogy több önbizalmad lesz és vagányabb csaj leszel. Csak NE LÉGY OLYAN MINT A TÖBBIEK! :D
2012. nov. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
De harapós kedvében van ma a 4. válaszoló :)
2012. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem vagyok harapós kedvemben csak pont hogy lenézték. És pont hogy nem kéne.
2012. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát.


Nem szoktam buliba járni, és a szüzességemet annak a személynek szeretném adni, akit igazán szeretek, szóval ettől nem kell félni! :)

2012. nov. 20. 16:40
 8/26 anonim ***** válasza:

Pont h nem lenéztem!

Csak őszinte voltam, bocs.

2012. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Amúgy még mindig harapósnak tűnsz :)
2012. nov. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de azzal a kijelentéseddel hogy okosabb is lehetne szerintem eléggé lenézed. Azért mert nem egy magamutogató h*lye kis p*csa aki kiteszi a mellét az ablakba... :D De ha neked azok a lányok a szimpatikusak akkor mért nem "Barbi : letört a körmöm most mit tegyek?" kérdésére válaszolsz?
2012. nov. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!