Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Linkeljetek már olyan videókat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linkeljetek már olyan videókat amelyekben kicsit kihivóbban meglehet tanulni táncolni ( csipőmozgás stb. ) Vannak ilyen videók?

Figyelt kérdés

barátom folyton azt mondja táncoljak már neki egy kicsit "dögösebben" mert neki eddig csak táncos barátnői voltak emiatt hátrányba érzem magam

mondanátok pár jó tippet hogy mi az izgató és hogy mi a béna vagy éppen videót linkelnétek?

köszönöm szépen előre is



2012. nov. 20. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ez a fiúknak bejön?:S
2012. nov. 20. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kérdezd meg a fiú ismerőseidet. Nekem bejön :)
2012. nov. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nagyon profi, de nem néztem végig, nincs benne lélek


29 n

2012. dec. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!