Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a legjobb barátnőmmel? Totál kikészült (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátja olyan cirkuszokat vágott le pár héttel ezelőtt.. Valamiért bárki szólt neki ő késsel akart mindenkinek menni,hasba akarta szúrni magát stb. Barátnőm asztmás befulladt,mentőt kellet ráhívni bevitték a kórházba nyugtatót kell szednie 17évesen,nem eszik semmit szinte úgy megviselte a látottak én is szemtanúja voltam szóval megértem,és kiskora óta az apja hasonlókat csinált.. Van mikor spontán rájön a rosszul lét befullad,majd lenyugszik utána ül egymagában és mondogatja,hogy"rosszul vagyok" rosszul vagyok" közben sír van mikor összerogy majd elájul magától.. Hány össze vissza. Alig alszik.Borzasztó,olyan rossz nézni hogy tudnék neki segíteni? Tanácstalan vagyok!

2012. nov. 20. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

elsősorban ott kéne hagynia ezt a hülyegyereket. persze ha szereti, márpedig ennyi idősen tuti azthiszi hogy hótszerelmes, a pasija az igazi blabla, de ez nem kapcsolat, és egy elmeőrült pasija van.

utána pszichológus vagy pszichiáter valszeg pánikbeteg, vagy valami más gond van. de szerintem szakemberhez kéne fordulnia.

2012. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!