Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék más kultúrájú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék más kultúrájú lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szóval nekem van egy ilyen problémám (22F) hogy megvan a saját világom, egyetem, ismerősök, meg minden, ismerek is innen lányokat, sokan ismernek (és talán pont ez a baj) szóval túl népszerű vagyok, egyaránt pozitív és negatív értelemben ezért nagyon nehéz új lappal ismerkednem.


Másrészt érdekelnek az "egzotikusabb" kultúrák, szóval ha pestre járok mondjuk egyetemre, tök szívesen kavarnék egy szegedi csajjal (és most ne gyertek azzal, hogy a párkapcsolat szar, mert meg tudnám hetente többször is látogatni, megoldanám) Mert nekem szeged egy ugye új város, rengeteg új látnivalóval, neki meg az én városom, így sokkal romantikusabb lenne az egész.


Vagy mondjuk egy hévízi lány, vagy egyszerűen bármi.


Társkeresőzni nem szeretnék, innen sem szívesen ismerkednék mert nagyon rosszak a tapasztalataim. Járjak le ezekbe a városokba egyedül szórakozni? Az a baj, hogy a barátaimat nehéz rávenni ilyen akciókra ezért egyedül kellene mennem. De akkor is, ha ott vagyok, nehéz megismerni valakit normálisan.


Szóval, ezt hogy oldjam meg? Hotdog akár, vagy hasonló közösségi portálok? Azzal meg az a baj, hogy egy bizonyos réteg jár oda és biztos, hogy nem lenne az én kaliberem.


(esetleg ha van itt olyan lány aki úgy érzi ráillik amit leírtam és ugyanezt érzi jelezze) de nem tudom... tényleg nem tudom hogyan oldjam ezt meg. Túl sok helyen ismernek, szeretnék egy kicsit egyedül lenni valakivel valahol máshol.


2012. nov. 21. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyett,hogy ide írsz egy regény hosszúságú kérdést,csajozhatnál is,mondjuk egy buliban.Ha meg erre se vagy képes,maradj otthon kisfiú.
2012. nov. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szeged mint egzotikus kultúra? Na, már itt el is vágtad magad:-)

Azt hittem ázsiai nőt akarsz és én barom végigolvastam az egészet.

2012. nov. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
huhh, hát ez nagyon gáz volt már bocsi...:O
2012. nov. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!