Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Egy lánynak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy lánynak milyen legyen a szobája?

Figyelt kérdés
Lányosan aranyos, komolyabb nőiesebb, gyerekes ( pl hogy ottvannak még a babák gyerekkorból stb), vagy poszterekkel teli stb.? Tudom hogy ez nem lényeg de biztos van vlami ami tetszene nektek. :D
2012. nov. 21. 13:08
1 2
 1/11 Egy Srác Asszem ***** válasza:

ÍGY VAN rendezd át a szobádat, mert 1 hete együt vagy 1 sráccal...............

ha szeret TÉGED szeret, és akkor is szeretni fog ha babákkal van tele a szobád, meg akkor is ha poszterekkel! :)

(az alatt hogy nőies mit értesz ???)

2012. nov. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1:nincs barátom. 2: csak kiváncsi vagyok mi tetsgene egy fiúnak. Egyetlen egyszer sem említettem hogy át akarom rendezni csak érdekel én is el tudom mondani milyen típusú fiú szobák tetszenek. De nem, rögtön nekem kell ugrani alaptalan vádakkal...

A nőies alatt azt értem hogy egy egyszerű felnőtt szoba amiben van valami nőkre jellemző pl. Tükörasztal vagy ilyesmi.

2012. nov. 21. 13:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
fontos a bája, de nem fontos a szo-bája.
2012. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet aranyos, lehet komolyabb nőiesebb, lehet kislányos. :) A lényeg, hogy rendezett legyen, mert ha a környezetedben, ahol a legtöbb idődet töltöd rend van, a lelkedben is rend van.
2012. nov. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igenigen tudom hogy nem fontos nem is azt kérdeztem fontos-e hanem hogy mik tetszenek ilyen téren...
2012. nov. 21. 13:23
 6/11 A kérdező kommentje:
4. Köszi :D
2012. nov. 21. 13:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy legyen benne hely rendesen ungabungázni.
2012. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ágy legyen oszt csókolom.
2012. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
rakd tele fordított keresztekkel
2012. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legyen rendezett.Több nem kell.
2012. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!