Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek gáz ha egy 17...

Szerintetek gáz ha egy 17 éves lánynak rózsaszínű szobája van, kis sminkes asztalkája, baldahinos ágya, és élet nagyságú Marilyn Monroe posztere?

Figyelt kérdés
Az egyik fiú barátom nagyon ki volt akadva, mert szerinte ez nagyon gáz és ezért majdnem szakitott a lánnyal, végül sikerült lebeszélni, hogy csak ezért ostobaság.Mert a lány egyébként nagyon jó fej és nem tűnik egy elkényeztetett libának, nem kényeskedik, nem beképzelt, nem hiszi magát királykisasszonynak. Én láttam róla(a szobáról) képet szerintem nem is olyan vészes(de én is lány vagyok).Nektek mi véleményetek? Srácok mit szólnátok ha a ti barátnőtöknek lenne ilyen a szobája
2011. júl. 25. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta hülyeség szerintem rendben van igy az a szoba. Ha neked ez igy tetszik akkor ne hagyd eltériteni magad ettöl.
2011. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

rózsaszín szoba-rendben van

Marilyn Monroe poszter-szuper!!!!:)

sminkes asztalka-szerintem ez is elkél egy csaj szobájába:)

a baldachin pedig romantikussá teszi a szobát...:) én is lány vagyok,de nekem tetszik ez az összeállítás főleg,ha egy jó fej csajhoz társul:) teljesen rendben van! ha pedig a pasi emiatt akart szakítani a lánnyal,akkor az egy nagy bolond!nem is szereti,ha a csaj ilyen csip-csup dolgait sem képes elfogadni,ha szereti a lányt,nem érdekli a szobájának a színe...stb....:(

2011. júl. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már ez baj legyen, főleg, ha a lány nomális.
2011. júl. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha a lakója normális, holt mindegy, milyen a szobája - szerintem...
2011. júl. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tuti szoba lehet, igazi csajos, én szívesen laktam volna ilyenben.:-)
2011. júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

egy 17 éves lányhoz ez nagyon is illik.

az én 22 éves barátnőmnek is rózsaszín a szobája, teljesen rendben van :)

2011. júl. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok. Sajnos nem lehetett ilyen szobám. De amint dolgozni kezdek, biztos, hogy fogok csinálni magamnak ilyet! Pedig akkor 25 leszek már legalább.

Legyen az embernek olyan szobája, amilyet szeret. A srác igen gyerekes még, ha ezen akadt ki. Másrészről nem tudom, mit várt? Forma1-es plakátokat??

2011. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Annailuj válasza:
100%
Képet a népnek! Jól nézhet ki! Nekem sem volt soha ilyen szobám de illik egy 17 éves lánynak az tuti!
2011. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Annailuj válasza:
Szerintem inkább az gáz ami mostanság van: Halálfejes minták meg piás üvegek ennyi idősen, Fluor meg SP fényképek stb... A srác meg foglalkozzon a saját szobájával meg keressen egy emos-s csajt akinek minden holmija sötét és depressziót árasztó! ÁÁÁ!!! LEGALÁBB TE LÁNY MARADTÁL EBBEN A VILÁGBAN IS :D
2011. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát én 17 évesen falnak mentem volna ettől, az fix. :D Még azon is ki voltam bukva, mikor apu kicsit elrontotta a színkeverést, és narancssárga helyett kifejezetten rózsaszín lett. xD Élmény volt. :D

De szerintem olyan mindegy. Ha olyan csajos kiscsaj, akkor gondolom jó az a szoba. A legtöbb srác tuti berezel ha belegondol, hogy esetleg több éjszakát kell egy ilyen szobában eltöltenie, meg szexelnie, mert kicsit olyan, mintha a kishúga szobájában csinálná, de azért szakítóoknak nem érezné egy normális ember szerintem. :D

De a Monroe poszter bejövős. Kivéve, ha a csaj még a filmjeit se ismeri, mert akkor rajkodás.

2011. júl. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!