Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereső: túl magasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső: túl magasak lennének az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Mivel személyes ismerkedésre kevés lehetőségem van, regisztráltam online társkeresőre. Azt gondoltam, hogy a kínos körök elkerülésére pontosan tisztázom, hogy én milyen vagyok és kit keresek. Nem hiszem, hogy túl nagy igényeket határoztam meg, akik eddig írtak, teljesen egyetértettek az elképzeléseimmel.

Ennek ellenére azt tapasztalom, hogy amit elvben elfogadnak, annak egyáltalán nem tudnak megfelelni. Nem értem, hogy ennyire nem látják önmagukat reálisan, vagy mindenkinél bepróbálkoznak, hátha?! Nem külső tulajdonságokra gondolok, hanem személyiségbeli jegyekre. Pl. ha én kimondottan kommunikatív embert keresek – mert tudom, hogy velük érzem jól magam – akkor miért ír olyan, akinek szinte minden levele arról szól, hogy „most nem jut eszembe semmi, írj valamit te”. Vagy ha csak határozott férfi mellett tudom elképzelni magam, akkor miért ír olyan, aki saját bevallása szerint is tőlem várja a következő lépést. Egyszerűen nem értem, hogy miért jó ez?


2012. nov. 15. 14:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Kétségbeesett ember bárkinél bepróbálkozik. Mert nem tehet mást, ha ezt sem teszi akkoris ugyanúgy veszít, de így marad 0,00001% esély. (Rám is ez a sors vár)
2012. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 menta34 ***** válasza:
88%
Kérdező lényeg, hogy te tökéletes vagy. Pláne a stílusod :D
2012. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam tökéletesnek, pont azért eleve nem lépek olyannal kapcsolatba, akiről tudom, hogy nem felelnék meg az elvárásainak. Minek tegyem ki magam felesleges csalódásoknak?

Szerintem mindenkinek joga van eldönteni, hogy milyen típusú partnert keres. Ha el nem tudok képzelni kapcsolatot olyan emberrel, aki nem felel meg a minimum elvárásaimnak sem, akkor miért kellene neki esélyt adnom?

2012. nov. 15. 14:27
 4/40 anonim ***** válasza:

menta: itt speciel erről pont nem volt szó, szövegértés egyes.

Ahogy valószínűleg a delikvenseknél is, vagy nem tudják, vagy nem akarják értelmezni, amit látnak, aki az orruk elé kerül, annak írnak, tökmindegy, mik a körülmények. És amúgy igen, az emberek tudnak ilyen buták lenni.

2012. nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Wash: Köszi. :)


Amúgy már kezdem érteni, hogy miért panaszkodnak itt annyian, hogy nem válaszolnak nekik egyáltalán a társkeresőkön. ;)

2012. nov. 15. 14:46
 6/40 anonim ***** válasza:

Most komolyan, neked az a problémád, hogy egy nyílt oldalon olyanok is rádírnak akik nem tetszenek?

Mi lenne, ha még tenned is kellene valamit egy kapcsolatért, nem csak válaszra méltatnod az arra érdemeseket. Az ombudsmanhoz fordulsz?

2012. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

# 6: Hát te is megbuknál szövegértésből! :P

Nem, egyáltalán nem erről van szó. Nem vagyok "válogatós", nem külső jegyek alapján ítélkezem, hanem egyértelműen leírtam a bemutatkozásomban, hogy milyen személyiségű embert keresek (nem túl sokat, néhány alapvető "kritériumot".

Aztán néhány levélváltás után kiderül, hogy akivel levelezek, az minden, csak nem határozott, nem kommunikatív és nem intelligens.

2012. nov. 15. 14:52
 8/40 menta34 ***** válasza:
100%
Wash: ne légy gyerekes kérlek, szövegértést osztályzol és azt se tudod mi az az irónia...
2012. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Ráadásul azt gondolom, hogy ha én képes vagyok megtenni, hogy kerek, egész mondatokban válaszolok a levelekre, minden kérdést megválaszolok, mindent alaposan kifejtek, akkor nem olyan választ szeretnék kapni, hogy "most semmi nem jut eszembe, írj te valamit".
2012. nov. 15. 14:54
 10/40 A kérdező kommentje:
menta34: Ne haragudj, de te indítottál azonnal támadást... egyébként örömmel venném, ha kifejtenéd, hogy mi a gond a stílusommal!
2012. nov. 15. 14:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!