Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy fiú az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy fiú az osztályban aki nagyon teszik de folyton ölelget egy másik lányt.

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy engem amúgy sem bír az a fiú és néha próbálok vele beszélgetni de gyorsan leráz, tehát semmi esélyem nála de nagyon szeretem és már egy csomót sírtam miatta..És van egy lány akit mindig ölelget, más lányokat is szokott néha-néha de azt a lányt mindennap megöleli. De én már nem bírom végig nézni ahogy összejönnek. Szóval gyorsan elkéne felejtenem, de hogyan,ha mindennap látom?:/ 14/L
2012. nov. 21. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit.Felejtsd el.
2012. nov. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el ölelgetni egy másik fiút.
2012. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát..nekem nem szokásom csak úgy ölelgetni fiúkat.
2012. nov. 21. 14:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Úristen, ilyen problémákkal lehetetlen egy halandónak megbirkóznia.
2012. nov. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy jön majd valaki aki ezt mondja. Úgy látszik te még nem voltál szerelmes..
2012. nov. 21. 15:15
 6/6 Dosinia válasza:
velem ugyanez volt, de jo uton haladok afele h elfelejtsem. nekem segitett h vegiggondoltam, h egyaltalan nem erdeklem, akkor mit szenvedjek miatta? meg gondold at a rossz tulajdonsagait, es rajossz, h o se tokeletes.
2012. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!