Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk és férfiak! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak! Összejönnétek egy transzvesztitával, ha nagyon nőiesen nézne ki és a hangja is nőies lenne? (kép)

Figyelt kérdés

Nem vagyok meleg, de nekem megfordult a fejemben. Főleg azért, mert úgy néznek ki, mint a nők és talán komoly kapcsolatot is kilehetne velük alakítani. Eddig csak csalódtam a nőkben, nem fogadtak el olyannak amilyen vagyok.


[link]


2012. nov. 21. 15:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
ŐŐŐ egyébként csak szólok hogy a transzvesztiták "fejben és lélekben" nők és úgy is viselkednek amennyire tőlük telik
2012. nov. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
A képen lévő egyén transzexuális, és nem transzvesztita.
2012. nov. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Volt olyan fiúbarátom aki rendszeresen felvette a bugyijaimat és a harisnyámat. Amint rájöttem lapátra került.
2012. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mert a transszexualitás egy genetikailag kódolt hiba. Igy született nem tehet róla, ezért erősítené tovább a kétségeidet.
2012. nov. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Hat nezd a jovo pinaja a segg. Ezt mar te is igazoltad!:)) Szal te nyugodtan osszejohetsz vele, legrosszabb esetben kapsz ejjel 1 branert a hatsodba. En szemely szerint soha az eletben nem... Ja es mitol gondolod, hogy ok jobban elfogadnanak? Ok is emberek ugyanolyan hibakkal mint akarki mas. Ennyi erovel buzulj be, mert egy masik ferfi megertobb, nem igazan mukodne a logikad.
2012. nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Volt ilyen esetem. Gyors ismeretség, gyorsan fejlödö kapcsolat, kb 3. találkozásnál cumizott. Azt nem engedte, hogy én a "punc-ját" simogassam (éppen megvan felkiáltással). Köv alkalommal ragaszkodtam, hogy én is csinálhassak valamit. Engedte, akkor jöttem rá, hogy mi is van neki? Nagy csalodás volt.Azota csak akkor engedem megfogni is, ha én is megfoghatom.
2012. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
80%
A transzvesztita és a transzszexuális nem ugyanaz a dolog. amiről te, kérdező beszélsz, meg ami képet linkeltél, az egy transzszexuális nőre jellemző. Egy gén hibája miatt ellenkező neműnek érzik magukat. Az orvostudomány is elismeri, mint génhibát, (ez nem egy betegség, amiből kigyógyulhat az ember, hanem egy hibás génről van szó, amin változtatni nem lehet), és többségük támogatja az átoperálást és a hormonkezelést. Viszont egy transzvesztita nő (tehát aki férfi, de nőnek érzi magát) ettől függetlenül vonzódhat nőkhöz is, ez esetben egy leszbikus nő van "elrejtve" egy férfi testében, de vonzódhat férfiakhoz is. Ezt kinevetni és ebből gúnyt űzni, legalább olyan éretlen dolog, mint pl egy Down-szindrómáson kacarászni.
2012. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
MAximum egy farokhúzogatásra, de énnekem csakis rózsaszín pina kell! Abba vagyok szerelmes, nem az ilyen hímringyókba!
2012. nov. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ha meg van műtve (értsd: nincs farka), akkor talán. De akkor meg gyakorlatilag már nő.


Attól nem leszel meleg, hogy nincs sikered a nőknél...

2012. nov. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
persze, simán (bár aki a képen van, az annyira nem tetszik)
2012. nov. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!