Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is ez van? Hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is ez van? Hogy ha valakivel összejönnétek egyből a másikban picike hibákat kerestek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mert velem ez van folyton addig minden okés amíg nem járunk. mert amikor már járunk nem bírok ki vele 2napot se. de előtte semmi gond nincs tetszik is jó elbeszélgetünk de valami bejön és mindenkiben találok egy nagyon apró hibát aminek jelentősége sincsen csak be képzelem...

Szerintetek mitől van??

egy 18éves lány



#fenéért
2012. okt. 31. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:

nem, mert olyan a természetem, hogy mindenkiben a legjobbat látom és mindenkiről a legjobbat feltételezem.

te olyan lehetsz, mint az ex anyósom...

2012. okt. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ez jó ex anyósom... :D

Próbálok változni de nehezen megy...

2012. okt. 31. 08:49
 3/5 ASOT ***** válasza:
nem bízol senkiben, bizalmatlan vagy, hitetlen, de ha belegondolsz tuti benned is van hiba
2012. okt. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
persze hogy van bennem hiba nem is egy...
2012. okt. 31. 09:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem, sokkal inkább úgy állok a dologgal, mint az első. Sőt, az első barátomnál úszkáltam a rózsaszínködben. :)
2012. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!