Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ezt miért csináljátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Volt 1 fiú aki érdeklődött utánam, majd egyik napról a másikra nem írt nekem :S aztán eltelt egy kis idő..majd láttam hogy egy másik srác írt nekem majd azt mondta hogy már jó ideje tetszem neki,és hogy megakar ismerni,teljesen úgy beszélt mintha tényleg érdekelném..elköszöntem tőle és azóta nem is írt nekem, sőt amikor írok neki nem is válaszol :\ már nem ez az első hogy ezt csinálják velem :\ és nem értem :\


17/L


2012. nov. 21. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Tök jó,hogy 1 fiú miatt általánosítasz!Köszönöm -.-

Az első megunta,hogy nem ért el semmit.Csak dugott volna

A másodikkal meg bunkón viselkedtél szerintem.Azért nem keres.

2012. nov. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én nem általánosítok! csak már több csinálta ezt és én mindet komolyan vettem :\ tudom hogy nem minden fiú ilyen vagy csinál ilyet csak ha már csinált ilyet valaki az igazán adhatna erre választ..mert nem értem :\ milyen már az hogy szédítesz valakit aztán egyik pillanatról a másikra "sz@arsz rá"
2012. nov. 21. 17:38
 3/7 A kérdező kommentje:
hát biztos hogy nem voltam bunkó mivel ismerem kicsit a 2 csávót és 2 évvel ezelött tetszett..
2012. nov. 21. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Dehogynem általánosítasz!

Amúgy meg akit érdekelsz az nem adja fel hamar.A többi csaj dugna.Örülj neki,hogy nem akarnak kihasználni!

2012. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem csaj hanem csak.Elírtam.

Amúgy meg akkor feladta.Jött más.

Adsz te jeleket nekik?Vagy csak semlegesen viszonozd a közeledésüket?

2012. nov. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem viszonozom a közeledésüket mert félek attól hogy megbántanak..vagyis mondtam a 2 fiúnak hogy az esetem de ennél komolyabbat nem mondtam...
2012. nov. 21. 17:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Na akkor ne csodálkozz,hogy egy idő után nem keresnek.

Muszáj merned.Csalódsz ez van.De jó is kisülhet belőle.

2012. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!