Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szerint szép Palvin Barbara?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szerint szép Palvin Barbara?

Figyelt kérdés
szerintem szép de mondták már rá h nem, ezért mások válaszára is kiváncsi vagyok.
2012. nov. 21. 18:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
szerintem szép,de női szemmel más típusú lányok "tetszenek"
2012. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
rákerestem, szerintem se szép
2012. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem ő a top, kb a legszebb lány akit eddig láttam :)
2012. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Linkelsz egy képet, megmondom, de fogalmam sincs, ki az.
2012. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem kimondottan tetszik,persze ahogy rákerestem láttam róla egy-két jól beállított képet,de ez még nem jelent semmit...
2012. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon szép és nagyon büszkék lehetünk rá hogy Victoria's Secret modell ilyen fiatalon.
2012. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Ha jól ki van sminkelve, akkor elmegy, smink nélkül csúnya.
2012. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Gyönyörű lány,ezt mondom én lányként.Nőies alakja van,babaarca és erős kisugárzása..végre nem egy életunt anorexiás liba. Barbiban van élet,van benne egy kislányos báj és egy szexi vadmacska is valószínűleg a tehetsége mellett ezért is kapkodnak utána jogosan a divatházak.Büszkék lehetünk rá,hogy a világ legnevesebb modelljeivel a világ legnívósabb fehérnemű bemutatóján szerepelt.Ez szép elismerés,még több ilyet kívánok neki.És nyilván a kedvenc magyar modellem is.
2012. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

itt egy kép róla sminkkel:

[link]

ÉS SMINK NÉLKÜL:

[link]

2012. nov. 21. 18:14
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép, szeretnék én is olyan lenni!
2012. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!