Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen lányok?

Figyelt kérdés
olyan ki őszinte és hűséges aki átlagos nincs rajta 1 kg smink hanem úgy szép ahogy van. akiknek nem olyan fiú jőn be hogy teszi magát hogy ő a f... gyerek hanem szeretetet adó fiu! aki mindig vele van nem drogozik stb!! ??

2012. nov. 21. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
van... én is ilyesmi vagyok
2012. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok.Nem iszok, nem cigizek sem drog.

De kiszoktam festeni magam. Egy kis alapozó,de ilyen halvány hogy az arc bőrom egyenletes színű legyen.

A szemem ki spirálozom, és alul ki húzom . De csak azért mert szerintem szép nagy szemem van és kiemelem.De akár smink nélkül is kimerek menni az utcába, egy éve semmit nem kentem magamra,csak most így tetszek magamnak.

2012. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

van,én is ilyesmi vagyok!:)őszinte,hűséges,max. egy kis szempillaspirál,,és egyáltalán nem azoka fiúk jönnek be:d

13/L

2012. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én nem ilyen vagyok :/ , de szerintem van, csak nagyon kevés. Sajnos mostanában a lányok többsége egyre inkább azokat a tulajdonságokat részesíti előnyben amiket leírtál, még ha tudják is, hogy nem helyes. Azt ne kérdezd, hogy miért, mert fogalmam sincs, de én azt látom, hogy aki nem ilyen az is efelé kezd alakulni,mert különben nem veszik komolyan, vagy nem is tudom ... nem akar kitűnni az átlag közül, annak ellenére, hogy a többieknek kéne példát venni róla és nem fordítva. Vagy valami ilyesmi, azért remélem nagyjából érted mire gondolok
2012. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia ! Én is ilyen vagyok és szerintem még vannak egészen sokan akik "normálisak" bár sajnos mostanság az a divat ha valaki R*banc, nagyképű és bunkó...
2012. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen,vannak:) Csak az ilyen lányokat unalmas álszent r_biknek tartják.Vagyis sokszor kapok ilyen megjegyzést,mikor nem akarok a többiekkel rágyújtani,vagy piálni,vagy csak szimplán visszautasítom,mikor azzal ajánlkozik a srác,hogy "dugjunk". A gazdag,festett,ostoba magamutogató nőszemélyek a kelendők most,akiken télen is alig van ruha,és a többi lány,aki nem ilyen,lassan már meg se mer szólalni,mert úgy is el van küldve a fenébe,ha nem áll be a sorba. :)

16/L

2012. nov. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vannak, csak ezeket a lányokat a pasik nagy ívben leszarják. nem ezek a csajok számítanak menőnek. a pasik olyanok, mint a kisgyerekek. az kell nekik, ami csillog, és épp menő, vagyis amit a többi pasi is akar. és ezek bizony a kikent-kifent libák. Nyárig én is festettem magam, nem túlságosan, csak épp annyira, hogy ne undorodjak magamról, ugyanis súlyos önértékelési problémáim voltak. Aztán vége lett a sulinak, és nyár óta nem igen használok semmilyen sminket, alig iszom, stb. már nagyon vártam, hogy újraalkothassam önmagam, és eléggé bejött. azóta mindenki a lábam előtt hever, ennyi bókot életemben nem kaptam, pedig mondom, semmi smink, azzal sem igazán törődöm, hogy mit veszek fel, igyekszem természetes maradni. A barátom pedig imád, és én is imádom őt. eszembe sem jutna megcsalni őt, hiszen számomra ő a szőke herceg fehér lovon, aki ugyan nem gazdag, nem drogozik, meg nem egy parti-állat, de nekem mégis tökéletes. Szóval vannak ilyen lányok, csak keresni kell őket ;)

19/L

2012. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!