Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha van valakim és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van valakim és mást szeretek de aztis szeretem akivel vagyok? De akit szeretek az jobban izgat de nem akarok szakitani akivel most vagyok mert a másik az sehogy sem jönne össze és az a baj hiába, nem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés

2012. nov. 21. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Inkább a tanulással foglalkozz, mert hamarosan félév...
2012. nov. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem lehet egyszerre mindent.Egyre kell koncentrálni maximálisan. Akivel éppen vagy azt per pillanat érzelmileg megcsalod megsúgom neked. Szedd össze magad és ne rinyálj mert az illetlenség.
2012. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valszd azt akivel boldogabb vagy tobb mindent ad neked.
2012. nov. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi akkor majd lesz valami ja és az első kommentelőnek üzenem hogy jól tanulok nem kell aggódnia ;)
2012. nov. 26. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Aktuális kérdés.. XD


Javítsd meg kapcsolatod s nem fogsz másra se gondolni.

2016. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!