Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjnél vagyok 2 éve de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjnél vagyok 2 éve de szerelmes lettem egy másik pasiba. Hűséges akarok maradni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem akarok hűtlen lenni a férjemhez ,de szőrnyen nehéz. A másik pasinak van családja- egy 3 éves kisfia is.- nem akarom elrontani az Ö házasságát sem, de nagyon szerelmesek vagyunk egymásba.

A férjemet semmiképp nem hagynám el , Őt is szeretem, csak Ö már nem szerelmes belém..

Tanácstalan vagyok, Kérlek ne toljatok le és ne gyertek olyanokkal hogy ribanc.. stb, mert én nem akartam szerelmes lenni, most se akarok az lenni de nem tudom mit tegyek hogy elmuljon

(Ja,Ö egy uj munkatársam, mindennap látjuk egymást a munkahelyen.)



2012. okt. 8. 19:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
Ok. Nem vagy ribanc csak idióta, két év házasság után már másba vagy szerelemes akkor ennek a házasságnak mi értelme volt?????
2012. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Mond el a férjednek!
2012. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem léptek, el fog múlni egy idő után. Tapasztalat.
2012. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 MadameViciouse ***** válasza:
83%

Ha Te mást szeretsz és a férjed sem szerelmes, csak a gyerekek miatt nem érdemes együtt maradni szerintem.

Oké, felelősek vagytok az életükért, de azért a saját boldogságotok is számít.

Mondanám, hogy szexeljetek sokat,légy csábító, tedd rendbe magad(új frizura, rucik stb), de ha tényleg nem vagytok szerelmesek, egy hangyányit sem, akkor nem ér semmit az egész, mert nincs mit feléleszteni.

Így ha együtt is maradtok, boldogok nem lesztek és ezt a gyerekek is észre fogják venni.

Nem lehet jó olyan családban felnőni, ahol a szülők "kötelességből" vannak együtt.

2012. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ja, ha nem alakul ki semmi köztem és a pasi között akkor elmulik?? hú, lehet tényleg igazad van.. megnyugtató..
2012. okt. 8. 19:58
 6/24 MadameViciouse ***** válasza:
86%

Egyébként igazat adok a másik válaszolónak, ah nem beszéltek, nem keresitek egymás társaságát semmilyen módon, akkor valóban elmúlik idővel, ah nehezen is.

De majd jön más...:/

2012. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nincs gyermekem. Most lettem 24 éves , a másik pasi 27 de neki van kisfia.
2012. okt. 8. 20:00
 8/24 A kérdező kommentje:
A pasi szokott hívni engem telefonon, meg magához is hívott már mikor a felesége elutazott meg a kicsi sem volt othon, de nem mentem akármennyire is akartam volna. Hú nehéz..
2012. okt. 8. 20:02
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én összejöttem egy pasival akinek másfél éves gyereke volt, én is házas voltam. Mindketten elváltunk, most együtt élünk. De ha visszagondolok, verem a fejem a falba, hogy miért nem voltam erősebb amikor kezdődött, akkor még meg lehetett volna állítani. Kb akkor mint ahol ti most jártok. Mert iszonyú sok szenvedéssel is jár amellett, hogy beteljesedett a szerelmünk. Vagy most legyél erős, vagy készülj soha véget nem érő kínlódásra. Mert ahol gyerek van, ott már soha nem lesztek úgy egy család mintha kettőtöknek lenne közös gyereke. Okos légy. Én nem voltam.
2012. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
a 3-as válaszoló az én tapasztalatom is
2012. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!