Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a fodrászok melegek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fodrászok melegek?

Figyelt kérdés
mert fodrász vagyok van feleságem, 2 gyermekem ( fiu, lány) és nemértem hogy miert melegítik le a férfi fodrászokat ?

2012. nov. 21. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
még sosem gondoltam erre
2012. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Mert a férfiak, nem szoktak ilyen munkát végezni. Szerintem semmi nincs ebbe. Bár én egy férfi fodrászt ismerek az meleg. El is b.szta a hajam,őszüljon meg a lila haja -.-

Na ezt félretéve, csupán azért mert kevés férfi megy fodrásznak.

2012. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2012. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Újabban a műugrókat is lemelegezik. Ez hülyeség két heteró férfi fodrászt ismerek, sőt hallottam heteró műkörmösről, volt is riport vele egy újságban. Na gondolj bele ő mit kaphat a társadalomtól, pedig csak kreatív.

Egyébként ez a társadalomban gerjesztett homofób hisztéria eredménye. Itt a GYIK-on egy Lenor reklámtól is kiakadt valaki, mikor abban egy férfias nő szerepelt. Szánalom, ami itt megy.

2012. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig a mesterfodrászok többnyire férfiak. Sőt a mesterszakácsok között is férfiak vannak. Ez is, csak sztereotípia, hogy fodrászathoz és a főzéshez, csak nők érthetnek. Aztán kiderül, hogy a férfiak talán jobbak is lehetnek benne.


23 meleg F.

2012. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de ha jól átgondolod a kérdésedet, Te is rájöhetsz, hogy milyen hüly eséget kérdeztél.
2012. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hat nem kérdeztem huje séget ... mert én Szlovákiában vagyok és férfi vagyok méghozzá Fodrász és itt akárhány barátnője lehet a fodrásznak (férfi) úgy nevezik hogy Bu*i ... hova sűlyedt a világ!!!
2012. nov. 27. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!