Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, szerintem bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, szerintem bejövök neki, de nem tudom, hogy mit tegyek!? ( csak normális válaszokat légyszi! )

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú, egy suliba járunk és mindig a rám néz én is rá(próbálok szemezni vele), de kb. ennyi az egész. Észrevettem már azt is hogy visszanézett rám, ezek miatt gondolom, hogy tetszem neki. Csak az a baj, hogy elég ritkán futunk össze suliba és ha a terme felé is megyek nem mindig van kint. Már kb. 2 hónapja tart ez, de nem történik semmi, nem tudom mit kéne csináljak elvégre neki kéne kezdeményeznie. Szerintetek mit kéne csináljak?
2012. nov. 21. 20:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Én 15 vagyok ő 17.
2012. nov. 21. 20:52
 2/9 anonim ***** válasza:
beszélj vele
2012. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok az! írj rám fészen vagy bökj meg!
2012. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A 2. komentelőnek igaza van.Össze kell szedned a bátorságodat és beszélned kell vele. Máshogy reménytelen a dolog :/
2012. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Minden képpen beszélj vele minden képpen, vagy ha nem kezdeményez akkor próbáld meg te de csak finoman ...:) elvégre ez a XXI. század :)
2012. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ismerős :D szerintem is neked kellene óvatosan kezdeményezni, vagy mutatni neki, hogy te is érdeklősz iránta
2012. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam már olyanra, hogy véletlen elejtem a cuccaimat, vagy buszon véletlen rálépek a lábára csak az a baj, hogy ritka az olyan pillanat amikor ezt megtehetném.
2012. nov. 22. 06:06
 8/9 anonim ***** válasza:
facebookon a legegyszerűbb szerintem
2012. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, hogy ha facebook-on bejelölném/ráírnék azzal elrontanék mindent. Nem tudom, hogy miért van ez.
2012. nov. 22. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!