Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet észrevenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet észrevenni a lányon hogy már túl van-e az exén?

Figyelt kérdés

2012. nov. 21. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy kérdezném, honnan látod, hogy még nincs túl rajta? Ha mindig róla beszél, rá gondol, és összehasonlítgat vele. Az gáz.
2012. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem észrevenni...inkább rájönni

úgy hogy elhívod valahova. ha elmegy az jó

ha viszont a következőre csak unszolással megy el vagy sehogy abból lehet tudni hogy még mást szeret és meggondolta magát.

vagy el se megy az 1.-re sem

az van túl az exen aki nem beszél róla

2012. nov. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fenét. Én sem vagyok túl rajta, nem beszélek róla, de elmennék randizni egy lánnyal, már csak azért is, hogy könnyebb legyen túltenni magam rajta. Szerintem nem lehet ezt így észrevenni.
2012. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. de gondolom te fiú vagy (legalábbis sztem) azért ez így más.
2012. nov. 21. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:

ja hármas, a fiúk máshogy gondolkodnak egy kicsit, ők úgy felejtenek hogy randiznak új nővel (tudom a fiúhaveroktól)

mi csajok meg olyankor beülünk valami szívszorongató, kisőzike anyukáját elütötték és az ő hányadtatásai- filmre, telebőgünk egy rakat zsepit és folyton a barátnőknek panaszkodunk az exről ... meg mindenki másnak aki meghallgat.

meg sütünk mindenféle édességet és esszük kétmarokkal, meg hasonlók...

szóval olyan csajosan felejtünk.

legalábbis a legtöbb... nehogy rámsüssék hogy általánosítok :D

2012. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!