Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet azt észrevenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt észrevenni egy lányon hogy többet szeretne tőled ha a barátaival való viselkedése megtévesztő? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

szóval vannak azok a nagy jelek hogy rád mosolyog, megérint,érdeklődik irántad,szmez veled,

igen ám de ha szinte a bbarátaival is így viselkedik akkor mégis hogy tudom leszűrni azt hogy szeretne e valami többet is tőlem?


2012. jan. 17. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Sosem érdekelt, hogy akar-e tőlem valamit egy lány. Az a lényeg, hogy én akarjak. Lépni kell, aztán vagy lesz belőle valami vagy nem!



35/F

2012. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, van benne valami, abban is amit az elso valaszolo mondott. En is eszrevettem, hogy vannak "nyitottabb" csajok akik mindenkivel kihivoan viselkednek, tovabba vannak akik senkivel se. Van olyan aki csak azzal aki tetszik, stb. Ezert vagy azt csinalod amit az elso mondott vagy megprobalod felterkepezni a csajt, de ahhoz, hogy ezt jol csinald az ismeretsegi korebe kell legyel. Amibol mar kovetkezik, hogy nagy valoszinuseggel a barat zonajaba vagy. Tehat ez az elmelkedes es is arra vezet ra, hogy a legkezenfekvobb ha megkerdezed:D
2012. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!