Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őrültség lenne bevallani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrültség lenne bevallani az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Az őszinteséget, vagy inkább a barátságot válasszam?

Egy munkatársammal még a kapcsolatunk legelején megbeszéltük, hogy kölcsönösen tiszteljük a másikban azt, hogy minden helyzetben őszinték tudunk lenni egymással. Akkor ez még csak barátságnak indult, de részemről ez az utóbbi időben megváltozott és úgy érzem, kicsúszik az irányításom alól az egész helyzet.

Legyek vele őszinte ebben a helyzetben is, vagy tegyek úgy, mintha mi sem történt volna, színleljek tovább csak barátságot? Vagy mondjam meg neki őszintén, hogy bár küzdöttem ellene, de ez lett belőle, vállalva azt, hogy megharagszik és továbbá barátok sem lehetünk?

Vagy erre nem vonatkozik az "őszinteségi egyezség"?


2012. nov. 22. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne beszélj egyáltalán az érzéseidről. Csak barátkozz tovább.Menjetek el ide-oda.
2012. nov. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A színlelés az őszinte?
2012. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen nem őszinte a színlelés, de mi van, ha teljesen elutasít, akkor még mindig jobb, hogy sohasem szerez tudomást az érzéseimről! Bár nem tudom, hogy meddig lennék képes nap mint nap együtt lenni vele anélkül, hogy észrevenné rajtam az érzéseimet.
2012. nov. 22. 12:04
 4/5 anonim válasza:
Én az őszinteség híve vagyok...bár ebben az esetben egyetértek az 1.vel..barátkozzazok,közeledj hozzá,menjetek el valamerre,és majd meglátod mi sül ki belőle :) Hajrá
2012. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de sajnos ez nem lehetséges nálunk. Ezért nem tudom, hogy mit tegyek, mert a mi esetünkben nincs boldog végkifejlet. Vagy megmaradunk ezen a szinten (barátság) és én küzdök tovább a megváltozott érzéseimmel, vagy elmondom neki, hogy én többet érzek és vége mindennek. Nem tudom hosszú távon melyik lenne a jobb.
2012. dec. 7. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!