Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik de nem merem neki bevallani az érzéseimet . Mit tegyek? Bevalljam neki vagy ne? ( ő már egyszer nekem bevallotta de én még neki nem . )

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el Ugandába szenet bányászni. Talán azalatt eszedbe jut a triviális megoldás.
2011. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy 5-10 évet várj előtte, hogy megérjen a kapcsolat
2011. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ő már elmondta és te félsz elmondani,szerintem elég ha jelzed neki,hogy érdekel.
2011. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) De még csak 12 éves vagyok...
2011. júl. 26. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Hűha akkor nagyon fiatal vagy.

De szerintem mond el mit érzel és beszéljétek meg.Ha nem is lesz belőle semmi akkor is sokkal jobban fogod utána érezni magad és tanulsz is belőle.

2011. júl. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki te is ugysincs mitol felned
2014. szept. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!