Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar férfiak népszerűen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiak népszerűen a külföldi nők körében?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a magyar nőket szeretik a külföldi férfiak mivel egzotikusnak találják őket.De mi a helyzet a férfiakkal?

2012. nov. 22. 11:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
népszerűek* úgy értem vonzóak-e úgy általánosságban
2012. nov. 22. 11:04
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Azt úgy értsed, hogy a magyar nők könnyűvérűek.

A pasik meg attól függ mennyire van pénze.

Haverom volt kint annó Üzbégbe vagy hol hegeszteni, hát nem tudta magáról a nőket levakarni pedig nem egy jóképű pali.

Viszont nagyon nagy szegényésg van így a pénzes pasikat nagyon szeretik.

2012. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pont ez az. Szegény országokban, illetve nem fehérbőrű országban szeretik. Amúgy meg pl Anglia nem szeretik, mert ott csak egy bevándorló.
2012. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Angliában már több a bevándorló mint az angol, tehát egy a sok közül...Egy ismerősömre német országba és angliában is tapadtak a csajok, de ő jóképű a srác, tehát csak ez számít mint mindenhol :DD
2012. nov. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag mindenhol jobban fognak szeretni, mint a saját országodban.


Velünk sokkal nyitottabbak voltak a lányok Bécsben. Igaz csak pár napot voltunk, de azonnal feltűnt a kontraszt. Jobbak az esélyeid külföldön.

2012. nov. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem a magyar férfiak is, akik ápoltak, vannak olyan szépek, mint a nők. És nem, a magyar nők nem könnyűvérűek. Nem ezért szeretnek minket a külföldiek. Nekem német pasim van és sokkal jobban tisztel, szeret, mint az előtte lévő magyarok. Nőnek érzem magam mellette és ez fontos. 21l
2012. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Nos egyszer tök véletlenül három német kiscsajt szólítottam le, persze nem tudhattam előre, hogy németek. Szóval elég érdekes volt, mert egyből mondták mosolyogva angolul, hogy ők nem magyarok, hanem németek és Dortmundból jöttek. Szerinten nagyon bájosak voltak és kedvesek, egyáltalán nem a tipikus magyar lányokra jellemző undok, savanyú unott képen válaszoltak, még az is lehet, hogy simán bejöttem egyiknek, de nem igazán tudtam mit kezdeni a helyzettel, talán legközelebb. :D
2012. nov. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Én rájöttem, hogy a magyar csajok nem veled szemben savanyúak, amikor megszólítod őket, hanem alapból. Alapból életuntak. Amikor odamész, akkor ez kiderül. Nem veled bunkók, hanem csak simán ilyen a személyiségük.
2012. nov. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Teljsen jol irtak az elottem szolok, a penz az ami leginkabb a befolyasolo tenyezo, meg ha a nok nagy szajjal hangztatjak, hogy ez nem igy van akkor is, tudatalatt ez igy mukodik.

Nemetorszagban, Angliaban, USA stb gazdagabb orszagban csak akkor ervenyesulsz, ha jo a kulsod, dumad stb.

Szegenyebb orszagban mit Magyarorszag pedig nagyobb a sikered.

Agliaban elek tapasztalatbol irom. Szinten bevandorlo, spanyol, lengyel lanyoknal ugyanolyan eselyed van mint egy magyarnal. De egy angol lanynal hatrannyal indulsz. (jo ez fugg azert mit csinlsz kint, mert pl ha orvos vagy akkor nem, de hat akkor megint ott van, hogy a poziciod miatt vagy szimpatikus)

2012. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
a magyar nőket ku*rvára senki se tartja egzotikusnak! ellenben mindenki tudja, hogy nők esetében "van az a pénz", ami a magyar nőknél igen alacsony.
2012. nov. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!