Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választhatnátok mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választhatnátok mit tennétek?

Figyelt kérdés

1. 1 napig belelátsz az emberek fejébe!

2. Olyan külsőd lesz10 évig amilyet csak akarsz!

3.Az interneten található összes tudás a tiéd lesz1 évig!

4.Egy évig korlátlan mennyiségű pézed lesz!

5. Megtalálod az igaz szerelmed akivel minden tökéletes de 10 év után elveszíted!

6.Minden pasit/csajt megkaphatsz egy évig,csupán egy szavadba kerül!


2012. nov. 22. 12:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
4
2012. nov. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
4-ik!
2012. nov. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
4-est kár volt beletenni. mindenki azt választaná :)
2012. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

2.-at választanám egyértelmű :DDD

1. jó lenne,de a többi lehetőséghez képest gyenge.

3. elég nekem az a tudás ami van és 1 év amúgy sem sok idő.

4. van pénzem arra amire kell, nekem ez elég.

5. ez inkább rossz lenne mint jó.

6. nem igazán érdekel, nekem párkapcsolat kell, nem sok pasival szex.


L/18

2012. nov. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

A 3-ast valasztom abban az esetben, ha ez nem jar egyutt azzal, hogy a hatalmas mennyisegu informacioba es tudasanyagba nem roppan bele az elmem es nem orulok meg.


Egyebkent pedig azzal a mennyisegu adattal, informacioval, tudassal, amit az internet szolgaltat, 1 ev alatt a vilagot meg lehet hoditani (de legalabbis fel lehet epiteni olyan vallalkozast, vagy olyan pozicioba lehet kerulni, hogy egy egesz eletre biztositva legyen a megelhetesem).

2012. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
* nem jar egyutt azzal, (...) beleroppan az elmem es megorulok
2012. nov. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
4-est választanám, de csak akkor, ha az egy év után is megmaradhatnak azon ingóságaim, amiket az addig korlátlan pénzemen vettem. Ha azok elvesznek az egy év elteltével, akkor az 1-eset választanám.
2012. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

6. :D a 6. és a 4. a legjobbak, de a 2. se rossz :D

am az 1. miért csak 1 nap, az úgy elég gagyi xD

2012. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Gondoltam, h a legtöbben a 4-est mondják...de azért akadtak más véleményen lévők is :)
2012. nov. 22. 12:43
 10/22 anonim válasza:
4-es! A korlátlan mennyiségű pénz egyértelmű! Abból a pénzből olyanra plasztikáztatom magam amilyenre akarom és az nem csak 10 évig tart! Vennék egy hatalmas luxusvillát, vagy ki tudja hányat, hiszen korlátlan mennyiségű pénzem van, gyémántok temérdek mennyiségben, luxus autók, ha letelik az egy év és már nincs pénz, eladom a gyémántokat,és élek gazdagon életem végéig. Az emberek fejébe nem akarok belelátni, kit érdekel ki mit gondol, mit kezdenék a tudással egy évig? Az igaz szerelem meg csak rám talál, jah és, h mindenkit megkaphassak, arra nem vágyom, de ha van egy két ember akit nagyon akarok, lenne annyi pénzem amennyiért megkapnám, mondjuk egy milliárd forintért bárkivel lefeküdnék én is :)
2012. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!