Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választhatnátok mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választhatnátok mit tennétek?

Figyelt kérdés

1. 1 napig belelátsz az emberek fejébe!

2. Olyan külsőd lesz10 évig amilyet csak akarsz!

3.Az interneten található összes tudás a tiéd lesz1 évig!

4.Egy évig korlátlan mennyiségű pézed lesz!

5. Megtalálod az igaz szerelmed akivel minden tökéletes de 10 év után elveszíted!

6.Minden pasit/csajt megkaphatsz egy évig,csupán egy szavadba kerül!


2012. nov. 22. 12:18
1 2 3
 11/22 menta34 ***** válasza:
Az 1-es egyáltalán nem gyenge ajánlat, csak érteni kell :)
2012. nov. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Diavolino44 ***** válasza:
6 lehetoseg van.. Dobnek egyet egy kockaval.
2012. nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

4.

Csinálnék olyan dolgokat, amiből egy év után is lenne bevételem :D

2012. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
2-es
2012. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
6 :D
2012. nov. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
4-es, Megvennék mondjuk vagy 3 Hollywood-i luxus szállodát, kaszinót, és abból lenne bevételem egy év után is, de az egy év alatt vennék még házakat, villákat, kocsikat, ékszereket, rengeteg ruhát, egy jó kis jahtot, de jó is lenne!
2012. nov. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

1. Felesleges, mire használnám? Megnézném, hogy melyik csaj ismerősömnek tetszem, vagy mi? Ezt lehet látni is valamilyen szinten, illetve sokkal izgalmasabb kideríteni. Bár attól függ melyik nap, lehet, hogy egy olyan információt tudnék megszerezni, ami felbecsülhetetlen pl. :D


2. Meg vagyok elégedve a külsőmmel, ráadásul 10 év múlva 31 leszek, és egy férfi még teljesen vállalható abban a korban. :D


3. Ez nem feltétlenül rossz. Kicsit olyan lenne, mint a Limitlessben a csávónak. Annyit keresnék tőzsdével 1 év alatt, hogy utána nem lenne gond az életben.


4. De minek a 3-as, ha itt van ez. Végtelen pénznek végtelen a kamata, így végtelen+végtelen pénzem lenne 1 év múlva. :D Ha meg mégsem, akkor gyorsan megvennék mindent, és én irányítanám a világot.


5. Szerintem ez kívánság nélkül is sok embernek teljesíthető. Kivéve azoknak, akik szerelembe esnek olyanokkal, akikkel még sosem mertek beszélni. Nekik lehet bejönne.


6. Ez sem akkora cucc szerintem, főleg, ha bejön a 4-es, és én uralom a világot :D

2012. nov. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
4... ha 1 hétig ennyi pénzem lenne, utána úgyis megforgatnám, befektetném úgy, h örökre az enyém maradjon...
2012. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a 4-es. :-D


1. Zavarna a nagy üresség, meg a sötétség.

2. Ha pénzem van, külsőm is.

3. Az interneten meg rengeteg hülyeség van, nem hiszem, hogy tudnom kéne fejből, hogy pl. Schobert Norbi a zuhany alatt borotválja a nemi szervét.

4. Á attól mert a másikat választja valaki, nem zárja ki a többit és akkor nem is kellene elvesztenie.

5. Ha pénzed van akkor minden van.

2012. nov. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

4. Kifizetném az összes adósságot, aztán befektetném, vagy indítanék valami nagyon jól jövedelmező vállalkozást így nem csak egy évig tartana a pénz.

A 3-as is jó, mert a tudást is lehet kamatoztatni. A 2-es jó szórakozás lenne, de nekem annyira nem hasznos. Az 1-est nem szeretném, mert vannak dolgok, amiket nem feltétlenül akarok tudni, nem is tudom, lelkileg hogy bírnám. A 6-os nem érdekel, akit akartam már megkaptam, az 5-ös ugyanezért nem: már megtaláltam az igaz szerelmem és eszem ágában sincs 10 év után elveszíteni. :)

2012. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!