Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit szóltok a "végzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szóltok a "végzet asszonya" típusú nőkhöz?

Figyelt kérdés
Végzet Asszonya az én meglátásomban: Mindig dekoratív és nőies, de sohasem közönséges, hanem ízléses. Karakteres, különleges, erős kisugárzása van. Vannak céljai, intelligens. Komoly, de nem rideg. Tisztában van az értékeivel, de nem beképzelt. Titokzatos, de határozott és magabiztos. Van önbecsülése.
2012. nov. 22. 13:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ilyen lány a munkahelyemen. Még "csak" 25 éves, de már minden karaktere a leírásnak igaz rá.


MEgközelíthetetlen, esélyem sincs nála minden igyekezetem ellenére, pedig odáig vagyok érte, meg vissza.


Szívás:D

2012. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, hogy ez mitől végzet asszonya. Ki nem állhatom a határozott és magabiztos nőket, általában a gyengeségüket leplezik vele. Azt sem szeretem túlzottan, ha egy nőnek túl sok célja van. Csapódjon hozzám és kövesse az én céljaimat, különben minek vagyunk együtt? Ha annyira tudja, hogy mit akar, akkor mi szükség van rám? És nekem mi szükségem van rá?


Egyébként valóban intelligens nővel és akire illene ez a leírás nem nagyon találkoztam.

2012. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Én ezt tartanám természetesnek, amelyik lány nem ilyen, azzal fizikailag nem kommunikálok. Rá sem nézek inkább, ha mégis kell foglalkoznom valami miatt, minél gyorsabban, tömörebben és annyi vagy nem reagálok semmit a megnyilvánulásaikra (ez legtöbbször, megbotránkoztató, idegesítő, provokatív, vagy simán iszonyú primitív megnyilvánulás). Az olyan lányokkal, amit leírtál általában kölcsönös a minimális tisztelet a egymás felé és az szerintem úgy van rendjén. Aki nem ilyen, nő/lány létére, az számomra egy darab semmi. :)
2012. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Baszik ez végzet asszonya lenni. Ennek a típusnak a "Dívás" karakter a neve. Amúgy jóféle, én is szeretem. Egykiforrot, elegáns jó személyiségű nő az mindig megdobogtatja a szívem. A vihogó stílustalan, még eléggé gyerekes tinilányoknál mérfőldekkel jobbak!
2012. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kettes_ Neked valószínűleg más elképzelésed vannak az intelligens nővel kapcsolatban...ezért nem találkoztál még egyel sem :D
2012. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"Ki nem állhatom a határozott és magabiztos nőket, általában a gyengeségüket leplezik vele. Azt sem szeretem túlzottan, ha egy nőnek túl sok célja van. Csapódjon hozzám és kövesse az én céljaimat, különben minek vagyunk együtt? Ha annyira tudja, hogy mit akar, akkor mi szükség van rám?"


Te csak attól érzed magad férfinak, ha irányíthatsz egy nőt és azt érzed, hogy nélküled életképtelen? Mert akkor neked vannak önértékelési problémáid. Neked nem egyenrangú társ kell.

2012. nov. 22. 14:40
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy nem. Mihez kezdenék egy egyenrangú társsal? Miért jó az nekem, hogy ő tudja a céljait? De az miért jó, hogy esetleg határozott véleménye van a dolgokról és nekem küzdeni kell, hogy az akaratomat keresztülvigyem?


Komoly, de nem rideg... Láttál már ilyen nőt?

2012. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Basszus, neked egy cseléd kell, egy bólogató kiskutya. :D

Egyszer egy ilyen pasi próbálkozott nálam, de amint észrevettem rajta, hogy engem alárendelt szerepre akar kényszeríteni, úgy elhajtottam, hogy egy jó ideig nem mert próbálkozni senkinél sem szerintem.


Minek képzeled te magad?? Hogy van jogod másokat alá- vagy fölérendeltnek tartani?


A céljaidat meg érd el egyedül.


És igen, láttam már komoly, de nem rideg embert.

2012. nov. 22. 14:50
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te szimplán egy jó nőt írtál le. Számomra a végzet asszonya kiismerhetetlen, meghódíthatatlan, manipulatív nő, aki az ujja köré csavarja a férfiakat, de valódi énjét nem ismerheti ki senki, a lelkét nem teheti férfi magáévá. Na most ilyennel még nem igazán találkoztam, az általad leírtat meg etalonnak értékelem.
2012. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező: Olyan nő kell nekem, akire lehet számítani. És, aki igazi NŐ. Ergo nem csinál problémát abból, hogy mos, főz, takarít, gyereketnevel, mellette még normálisan is néz ki. Nem elsősorban a saját érdekemben, hanem a majdani gyerekeim érdekében is. Ez egy igazi anya. Teljes mértékben hidegenhagy, hogy milyen célokat tűz ki maga elé, és hogy "van véleménye a dolgokról". Elég, ha nekem van. Cserébe van kire támaszkodnia ha baj van. Támogatom és szeretem. Ez a fair. Ez nem azt jelenti, hogy adott helyzetben nem mosogatok mondjuk én el, vagy sosem mehetünk oda, ahova ő akarja. De én vagyok a főnök.


9.: Akinek a végzet asszonya egy manipulatív nő, annak a végzete nem túl fényes. Sosem értettem, hogy egy rideg nő mitől indítja be annyira a férfiakat. Nekem nem rég volt egy ilyen határozott, gyönyörű lány, akivel randizgattam. Mivel nem jött ki belőle elég érzelem, ezért otthagytam. Hogy lehet elnézni egy nőnek, hogy nem kedves???

2012. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!