Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora az a korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az a korkülönbség amit még elfogadhatónak tartotok? Miért?

Figyelt kérdés

Pl. ha mondjuk a lány 18-19 a fiú meg 26-27..?

Én ezt még elfogadhatónak tartom,inkább az taszít,amikor a lány mondjuk 13, a pasi meg 25-felett van...

De,a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok :)


2012. nov. 23. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:

nagyban életszakasz függő.


Tiniknél a tini partner az ideális. Mert akkor a párkapcsolat még a felfedézsről szól. A kostolgatásról.


Fiatal felnőtteknél úgy 4-5 év eltérés.


30 fölött a +7. És ennél több nem is tanácsos.

2012. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valahol hallottam egy képletet, ami szerint az idősebb életkora/2+8 év adja meg az ideális korkülönbséget. Bár lehetne vele vitázni, mégis nagyjából talán helytálló lenne..
2012. nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a lány 14, a pasi 25 felett, az pedofília. Csak szólok, mert olyankor bármi történik a pasit ítélik el, a lány még nagyon fiatal.
2012. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel évente cserélgethetné mindenki a párját...


Szerintem az az ideális, ha mindketten azonos életszakaszban tartotok. Ha valaki még tanul, akkor egy szintén tanuló partner az ideális. Azon belül, hogy a srác egyetemista, a lány meg végzős gimis, teljesen mindegy. Ha már az egyik dolgozik, ő már mást akar az élettől.


Szintén így van, ha már valakinek egy gyereke van, és elvált, jobban megtalálja a közös hangot, célt, olyannal, aki szintén túl van már egy házasságon.


De ezek csak elméletek, a szerelem meg tökéletesen irracionális sok esetben, szóval nem kell ilyeneken agyalni.


24/N

2012. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12 alatt pedofilia, 12-14 liliomtiprás, 14 felett beleegyezési korhatár van, 14 fölött nem büntetik.
2012. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az idősebb életkora/2 +7 = nem az ideális korkülönbséget adja, hanem az erkölcsileg maximálisan elfogadhatót.


Pl. 25 éves pasihoz minimum 19 éves lányt javasol.

30-hoz már 22 jön ki határnak.

18-hoz 16.

2012. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem a korkülönbségen múlik.

Az is lehet hogy 15-20 év korkülönbséggel is tud működni a dolog,de van úgy azonos életszakaszban sem :-)

2012. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
félek hogy beleszerettem egy nálam 19 évvel idősebb pasiba. engem vonz és nekem tetszik. én is neki. nem tudok mit csinálni. kétségbeestem. annyira szeretném hinni, hogy van jövőnk, de lehetetlen. :( 17lány.. 36fiú
2012. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó,sajnálom :/

Szerintem ez már nagyon nagy korkülönbség...próbáld meg valahogy túltenni magad rajta...vagy nem tudom...remélem sikerül megoldanod az ügyet :/

2012. nov. 26. 12:03
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó kommentelő!!! én is hasonló helyzetben vagyok. három év előnyben ő 33 éves...
2013. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!