Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban hány év az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban hány év az a maximum korkülönbség, amelyet elfogadhatónak gondolsz? Mennyi akkor, ha a férfi az idősebb, mennyi akkor, ha a nő az idősebb?

Figyelt kérdés

Mi az, amire azt mondod: Mennyi? XY? Na ez már gáz....

Esetleg te is a "Szerelemben nem számít a kor" elv szerint gondolkodsz?


2011. júl. 4. 19:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%

hát szerintem olyan húsz év a max. ami még úgy okés.

köztünk a párommal 15 év van(én 18,ő 33)

2011. júl. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

Kb. 10 év az, ami számomra belefér. Persze ez nem azt jelenti, hogyha van egy férfi, aki épp 15 évvel idősebb nálam és jól megvagyunk, visszautasítom a kora miatt.


Számomra a 20-30 év korkülönbség számít extrém soknak. Ott már teljesen más generációkról beszélhetünk.

2011. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Max. 10.
2011. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
35%

30 év a férfi javára, de szerintem a szerelem nem korfüggő. Pl.: 20-50 stb.

Ha a nő idősebb, az már bonyolultabb kérdés, mert ezt a társadalom nem tolerálja túl jól. Engem igazából nem érdekel, hogy ki hány évessel van együtt, ha ők ketten jól érzik magukat, kinek mi köze hozzá?

Amúgy nem vagyok sem a szerelemben nem a kor számít elv, sem annak tagadója. Ki mit szeret, mindaddig, amíg azt nem mások kárára teszi, vagy törvényt nem sért vele.

Megtapasztaltam, hogy olyan emberekbe szerettem bele, akikről legvadabb álmaimban sem gondoltam volna, hogy valaha valami közöm lesz.

Például engem anno Faludy György és Fanny kapcsolata sem taglózott le, pedig ott több, mint 60 év volt a különbség.

2011. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha rólam van szó, max. 5 év a férfi javára. Fiatalabb ne legyen.

Ha másról van szó, akkor nem érdekel, az nem az én életem.

Na jó, ha egy 14 évesre egy 50 éves hajtana, az azért kiakasztó lenne.

2011. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%
Én nem nagyon szoktam megdöbbenni a durvább korkülönbségek miatt sem, sosem tudhatom, hogy milyen az idősebb fél személyisége, ha elvarázsol, akkor nem számít, hány éves. Ha erről kérdeznek, előszeretettel szoktam példaként felhozni Johnny Depp-et. Én 20 vagyok, ő 48, az mennyi különbség is?...ja, várjatok, nem érdekel!:D Nekem inkább azzal lenne problémám, ha a pasi fiatalabb lenne nálam, ott jóval hamarabb meghúznám a határt.
2011. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
J. Deep 48??? :O Na, így már érthető :P Amúgy köszi a válaszokat =) írjatok még!! ;)
2011. júl. 4. 20:16
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az ideális, ha kb 1-5 évvel idősebb a férfi, de simán beleférhet a 10 évvel idősebb vagy néhány évvel fiatalabb is. Extrémebb korkülönbség csak akkor veszek komolyabban, ha mindkét fél tapasztalt felnőtt (kb. 25 éves), mert akkor kisebb az esélye, hogy a naivitás, imponáló idősebb férfi, apakomplexus, önbizalomhiány vezeti bele a fiatalabbat a kapcsolatba, vagy az idősebbet a csitrivadászat, éretlen személyiség vagy dekoráció-vadászt, valamint tartósabb is lehet, mert mindkét fél személyisége kialakult már nagyjából.

Ettől függetlenül én nem kezdenék magamnál sokkal idősebb férfival.

2011. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%

Nálam max 5 év a férfi javára,minusz max 1 év


másnál? kit érdekel,ő élete


24/N

2011. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Na jó, J. Depp esetében talán kivételt tennék, de sajnos belőle csak egy van:)
2011. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!