Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől pont francia a "francia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől pont francia a "francia csók" vagy a "franciázás"?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy melyik mit jelent, csak azt nem értem, hogy miért pont így nevezzük őket. Mitől francia? Honnan származik ez az elnevezés és miért?

Csak NORMÁLIS válaszokat írjatok, lécci! Köszi előre is! :)



2012. nov. 23. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
madam..
2012. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Origin of French Kissing


Most people incorrectly assume the term “French kiss” originated in France. Actually, the term entered the English language in 1923 as a slur on the French culture (which was then deemed infatuated with sexual matters). In the French language, there is no such thing as a “French kiss” – the French prefer to call it a “tongue kiss” or “soul kissing.”

2012. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, második! Azt én is sejtettem, hogy nem Franciaországból ered, ezért nem tudtam, hogy hogyan kössem a franciához a dolgot. :) Köszi még egyszer!


Első, téged meg inkább hagyjunk a "madame"-mal.

2012. nov. 23. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!