Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Latin pasik? Vélemények?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Latin pasik? Vélemények? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsősorban lányoktól kérdezem. Nektek is bejönnek a latinos pasik?

Főként gondolok például a spanyolokra, latin-amerikaiakra, portugálokra, esetleg franciákra, olaszokra. Szóval azok a latin temperamentumú, "latin szerető" típusok bejönnek nektek? Esetleg volt már tapasztalatotok velük?


És még egy kérdés..... Magyarországon lehet találni ilyen típusú srácokat valahol? Vannak olyan pasik, akik onnan esetleg bevándoroltak ide, vagy itt telepedtek le? Ha igen, akkor merre lehetnek? :)

Légyszíves normális választ adjatok! Köszönöm!

Sziasztok!



2012. okt. 13. 18:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
20%
Hűt persze hogy találsz bevándorlóak Budapesten a 8kerbe szép rétinégerek.
2012. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
Persze, ott van Lakatos Alehandró, majd megismered a forró latin vért, mikor egy vita hevében agyonver.
2012. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat kértem. Arra voltam kíváncsi, hogy van-e még itt rajtam kívül, akinek bejönnek a latinos pasik. És hogy esetleg Magyarországon is ismernek-e, élnek-e itt.

És csak úgy mondom, hogy a romák nem latin vérmérsékletűek. És nem vagyok kíváncsi a rasszizmusra sem. Direkt leírtam, hogy kikre gondolok. (spanyol, latin-amerikai, portugál/ francia, olasz) Kb. őket szokták így emlegetni.

2012. okt. 13. 19:11
 4/23 anonim válasza:
98%
Nekem a latin pasikról az a véleményem, hogy rohadt dögösek
2012. okt. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Én ugyan nem vagyok érintett a kérdésben, mivel pasi vagyok, de az ilyen előítéletekre nagyon ki tudok akadni. Ha valaki nem fehér bőrű, akkor az a magyaroknak egyenlő a cigánnyal. Hát akkor képzeljétek el, hogy a mexikóiaknál éppen a 'magyar' jelentésű szó egyenlő a cigánnyal, és a magyarokat a cigányokkal azonosítják – hála a "példamutató" viselkedésünknek (qrvák, kábítószer-csempészek stb.). Akkor ez most jó nekünk? Ezen kellene elgondolkodnia a sok rasszista és ráadásul műveletlen magyarnak...
2012. okt. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

#5-ös, abszolút egyetértek veled! Ezért is írtam az első két válasz után, hogy nem a rasszizmusra voltam kíváncsi.


Úgyhogy tényleg kérek mindenkit, hogy a kérdésemre válaszoljon! :)

2012. okt. 14. 12:54
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
kristofel - minnel dogosebbek annal tahobbak
2012. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Nanáá:P

Ők a "kedvenceim",mit meg nem adnék egy latin pasiért:))

2012. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Nekem bejönnek, de a franciák nem latinok. :)
2012. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#9-es, de igen. :D Ugyanúgy latin nyelvcsalád, latin temperamentum. :)


De amúgy egyetértek, nekem is nagyon bejönnek.

Köszi az eddigi válaszokat! De azért kíváncsi vagyok a többi véleményre is.

2012. okt. 15. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!