Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is így van masztinál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is így van masztinál?

Figyelt kérdés

26F vagyok és jelenség a következő:

Elfogadott tény magamról, hogy nemigazán vagyok gyorstüzelő. Azaz ha kicsapom kézzel, kb. leghamarabb 18-24óra mire újból ténylegesen jól esik kicsapni. Persze néha "tárolok" párnapig és csinálok egy olyat hogy egymásután 2× a kettő között eltelik páróra, de a második sose olyan jó mint az első.


Na de amikor Fleshlight-al csinálom, amit aztán el kell mosni, és bepúderezni majd lerakni száradni (ez kb félóra), utána előveszek egy másik Fleshlight-ot, és azzal is csinálok egy kört. Szinte ugyanaz az érzés mint elsőre, és 1óra alatt 2× dugok egy nagyon jót és úgy érzem hogy mindjárt jöhetne a 3adik is.


Ez kéznél többnyire kizárt. Ott várni kell pár napot ha "gyors-tüzelni" akarok, Fleshlight-al viszont bármikor megy ez. Akkor most ez hogy van, és miért van? D



2012. nov. 23. 17:29
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Síkosítóból én csak vízbázisút használok és azt is javasolják. Részemről Aquaglide, bármely kiszerelésben.
2012. dec. 15. 19:40
 22/29 anonim ***** válasza:

Szia!


A Super Ribbed és a Vortex között nagy különbség van? Szerinted melyik a jobb?


Igazából a Super Ribbed-re vágyom, de a Vortex-et most akciósan láttam. Ráadásul Super Ribbed-ből egyáltalán nem találok punci formájút sehol. :(


Mi a véleményed a Vortex-ről, a Super Ribbed-hez képest.


Segítséged előre is köszi! :)

2012. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Hali!


Vortex pont nincsen nekem... valahogy kimaradt :D

Nem tudom mikor veszek új lámpát, de most hogy felhoztad veszek vortexest is majd D.


Super ribbed viszont van és üt, sztem ne totojázzál, vedd meg popsiba ha belátható időben nincs puncis belőle.

2012. dec. 23. 18:35
 24/29 anonim ***** válasza:
Hű, köszönjük a részletes képzést! Lehet én is beruházok ezek után egybe.
2012. dec. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Hajrá! D
2012. dec. 25. 17:16
 26/29 anonim válasza:
Na és ki vett még Fleshlightot ?
2014. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Ma vettem egyet S.T.U. közel másfél órát használtam és miután elmentem nem lett érzékeny a makk. Nagyon jó dolog!

Olyan kérdésem lenne, hogy milyen púdert használjak hozzá?

2015. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Szuper ! :) Nekem is van :) Ugye, hogy szuper...;) A cucchoz való púdert használj !:)
2015. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
érdekes
2015. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!