Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám buliban elcsábítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám buliban elcsábítani a szerelmemet?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lány osztálytársamba.Holnap lesz egy buli,amin valószínűleg mindketten ott leszünk.Ki szeretném használni az alkalmat(a kezdeményezésre!!Nem csak lefektetni akarom,mielőtt félreértenétek),mert nagyon csendes lány,és szinte sose jár el..mondjuk én se nagyon,ilyen alkalom talán nem is lesz több.Ő 17 éves,csinos csendes,még nem volt barátja,és szerintem már szeretne,mert egész nap a pasikat nézegetia suliban..Nekem adott régebben jeleket,de akkor nem tudtam nála kezdeményezni.Mostanra viszont lanyhult az érdeklődése,és lépni akarok,mert még elviszik.Szóval hogy tudnám "elcsábítani"?Hogy kezdeményezzek nála buliban?Gondolom táncolni kéne vele,de nem tudok diszkótáncolni:S (bár társastáncolni igen) Nincs más ötletem,mint megkeresem,beszélgetni kezdek vele,megmondom neki,milyen gyönyörű,aztán lesmárolom,vagy valami..mit javasoltok lányok? Segítsetek légyszi,mert nekem fontos:)

Ja és ha vele van egy barátnője,azt hogyan tudnám eltávolítani,hogy kettesben legyünk?

16/F


2012. nov. 23. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
beszélj vele
2012. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!