Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, számotokra ciki lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra ciki lenne egy ilyen helyzet, vagy inkább poénra vennétek? Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Délelőtt segítettem a munkahelyemen egy lánynak kinyomtatni pár dolgot, és nyomtatáskor megkérdezte, hogy "mit válasszak?" (bizonyos opciók közül). Erre azt mondtam, hogy "engem", mire ő nevetett egy jót. Aztán jött az anyukája is, és kérdezi tőlem, hogy "mit mondtál te a lányomnak?". Mondtam, hogy "semmi rosszat, miért is lenne rossz, hogy engem válasszon?". (Egyébként falubeliek, ismerem őket, a lány anyukájával is jól el tudunk hülyülni.) Aztán kérdezte a lányát, hogy be tud-e majd menni a házba. A csaj mondta, hogy az apja kulcsa megvan, de az övé nincs. Erre azt mondtam, hogy azért, mert nekem adta. A lány megint nevetett egy nagyot, de közben a tenyerébe rejtette az arcát. Hozzátettem, hogy majd meglátogatom, ha hazamegy, mire az anyja közölte, hogy akkor majd azért napközben haza fog nézni. Szóval így poénra vettük a dolgot, de nem tudom, a lány hogyan élte meg. Szerintetek lehet, hogy ez ciki volt neki? Ti mit tettetek volna? (Olyan 18-19 körül van, barátja szerintem még nem volt, és lehet, hogy emiatt kicsit kellemetlen volt számára az ilyesmi, de amúgy tök lazán állt a dolgokhoz, jókat nevetett mindenen. És persze nem csúnya lány, kicsit ki is használtam az alkalmat, hogy évődjek vele.) Csak kíváncsi lennék, ki hogyan él meg hasonló szituációkat, ki érzi/érezné magát esetleg kényelmetlenül pl. valamelyik szülője előtt stb.
2012. nov. 23. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én is nevettem volna. Akkor lenne gáz, ha nagyon nem jön be a csávó.
2012. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ bejön e az adott srác,ha bejön tuti reagálok valamit de ha nem akkor biztos elpirulnék vagy hirtelen zavarba jönnék kicsit. :) Amugy szülö ott van e vagy nincs és hogy hall e ilyen párbeszédet az engem nem zavarna, bár ez kinél hogy.
2012. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, ő is reagált, pl. mondta, hogy "dehogy adtam oda a kulcsot", meg hasonlók, de végig nevetett ezeken a dolgokon. Gondoltam arra is, hogy átölelem a vállát, és megkérdezem, hogy mivel hálálja meg a segítséget, de az már lehet, hogy túl sok lett volna, és nem veszi poénnak. Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2012. nov. 23. 22:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél, az "engem"-nél én is nevettem volna:D (így is nevettem) :DD

A másodiknál hogy "nekem adta a kulcsot" már nem biztos hogy nevettem volna, de az is humoros:)

Én, még ha nem is tetszik a srác, értékelném a humorát:)

Sok sikert hozzá!

2012. nov. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem vicces szitu volt :D Én nem szégyelném magam. Te is hasonló korú vagy ?
2012. nov. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
"Kicsit" idősebb vagyok, 29 leszek jövőre.
2012. nov. 24. 18:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz a korkülönbség szerintem. És nekem nagyon bejött volna a szituáció, főleg, ha tetszik a srác :)

20l

2012. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, tetszem-e neki. És azt se tudom, hogyan tovább. :S
2012. nov. 24. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!